שם המחבר: צוותי חינוך והורי תלמידים בבאר שבע

להקת מיומנה בבאר שבע

בעקבות סדרת מפגשי זום עם להקת מיומנה שהתקיימו בפברואר 2021, כותבים את רשמיהם צוותי חינוך מבתי ספר יסודיים בבאר שבע, והורי תלמידים מבית הספר היובל, באר שבע:

 

"בועז וצוות מיומנה המוכשרים, בשמי ובשם הצוות החינוכי אני רוצה להודות לכם על שעה מהנה, מלאת שמחה שהועברה לילדים שלנו. הצלחתם להעלות חיוך ואור על פני תלמידנו ומשפחותיהם. החלק שבו הפעלתם את התלמידים היה יפה מאוד, והעניק תחושת ביטחון. גם ההורים שהיו פעילים או צפו מהצד נהנו. יישר כח." (בי"ס בן גוריון, באר שבע)

 

"המופע של מיומנה היה מרענן. המופע אפשר לתלמידים חוויה אחרת ומשחררת במיוחד בתקופה זו. התלמידים היו שותפים פעילים במופע המדהים ונהנו מאוד!" (בי"ס יחדיו, באר שבע)

 

"הפקת ZOOM מקצועית מאוד. הרקדנים היו מאוד ערניים לקהל התלמידים ויצרו איתם קשר נהדר ולכן התלמידים שיתפו פעולה. מופע ליום המשפחה, אפילו ההורים השתתפו." (בי"ס כלניות, באר שבע)

 

"היום נהנו תלמידי שכבות ה'-ו' ממופע של להקת מיומנה. המופע היה מלהיב, אנרגטי ומפעיל את הילדים. בתקופה כזו שבה הילדים יושבים מול מסך המחשב ולומדים מרחוק, המופע בהחלט היה שובר שגרה וזימן לתלמידים חוויה מסוג אחר. תודה לחברת כיוונים ולסל תרבות על ההמלצה של המופע. בהחלט חוויה ועונג צרוף." (ביה"ס רמות, באר שבע)

 

"הילדים ממש נהנו והשתתפו ממש יפה! פעילות מהנה ומשפחתית במיוחד." (ביה"ס היובל, באר שבע)

 

 

הורי תלמידי בתי ספר היובל, מגיבים על המפגש עם להקת מיומנה:

 

"יעלי יקרה... הייתה הופעה מ-ד-ה-י-מ-ה! הם מוכשרים ברמות... היה קצבי, שמח ומצחיק!"

 

"יעל, היה מקסים. הילדים ואני נהננו מאוד".

 

"יעל היה ממש כיף. פעילות מהנה מאוד"

 

"פעילות מקסימה!"

 

"יעל היקרה! אין עלייך! את תמיד יודעת מה מתאים לאוכלוסייה שלנו! כל הכבוד- קלעת בול!"

 

"יעל יקרה, הילדים וההורים נהנו מאוד, פעילות מעולה. חשוב לציין את השחקניות המקסימות אשר הפעילו את התלמידים בצורה חוויתית ומדהימה."

 

המפגש עם להקת מיומנה מיועד לכיתות א'-יב' וזמין בשנת תשפ"א גם במתכונת מפגש זום.

 

 

 

 

יש למלא את הפרטים

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.