ביחו הגדול וההגדה הקסומה - פסח - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 45
סגנון: הצגת ילדים
שם הרכב: שפת-התאטרון
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: אביחי כהן
קהל יעד: גן - ב
כמות קהל מקסימלית: 35
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 20/07/2022

ההגדה הקסומה של ביחו הגדול הינו מופע אינטרקטיבי קסום אשר מלמד את הילדים על חג  הפסח
המנהגים שלו והסמלים, בשילוב שירי החג ודמויות מוכרות ,מופע מצחיק,חינוכי וערכי.
ביחו הגדול נתקל בהגדה גדולה ומיוחדת ,כאשר הוא פתוח אותה ומתחיל לקרוא בה ההגדה קמה לחיים  והוא "נשאב" לתוכה ולתוך סיפור יציאת מצרים ומתחיל הסיפור האמיתי של יציאת מצרים. ועל מנת שביחו יוכל לחזור חזרה ולצאת מין ההגדה – עליו לגלות מה משמעות השמות הנוספים של חג הפסח.


 אודות האומן.
אביחי כהן או הידוע בכינויו 'ביחו הגדול - יודע הכול' הינו בוגר בית ספר למשחק ב"ש בשנת 2010 ושחקן תאטרון המתעסק בתחום האומנות,התרבות,הצגות והפקות תוכן לילדים המון שנים
 נולד בבאר שבע. עוד בתקופתו בבית הספר משך תשומת לב ואת קדמת הבמה בהצגות בית הספר. אחרי שירותו הצבאי כלוחם בחטיבת גבעתי, בשנת 2007, ירד לאילת ועבד בצוות בידור שם העביר תקופה ארוכה ומהנה, שם גם דבק בו השם 'ביחו הגדול'. 'ביחו' זהו שם כינוי וקיצור של אביחי, והגדול הגיע בעקבות תגובות הקהל, החברים והקולגות ל'ביצועים' על הבמה..

לאחר מכן הגיעה ההחלטה ללכת עם החלום ולהגשימו בצורה מקצועית, אביחי ניגש לאודישן ראשון לבית הספר למשחק ולא התקבל בטענה שהוא לא מספיק בשל ושינסה בשנה הבאה, הוא המשיך לעבוד והתכונן לקראת המועד החדש, ניגש והתקבל לבית ספר למשחק גודמן ב"ש, עבד קשה כדי לשפר את השפה והידע שלו בתחום התיאטרון, תוך כדי הוכיח שהכול אפשרי אם רק רוצים והיה לבין המובילים בכיתתו עם תפקידים משמעותים בהפקות. לפני שסיים את הלימודים ב-2010  התקבל לתאטרון בעיר והחל להופיע כחלק מלהקת השחקנים הקבועה של התאטרון בשם 'אנסמבל עיט'  במגוון הצגות בארץ ובחול. במקביל שיחק בהצגות ילדים בכל מיני תחומים ונושאים, יצר את המופע המוסיקלי הפרטי שלו  והופיע בכל רחבי הארץ.

מפרט טכני מפרט טכני . המפרט טכני כולל . ציוד הגברה. תפאורה ( גב במה מותאם) ואלמנטים נוספים. תלבושות ; - משה, פרעה
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

ההגדה 1

לינק לצפיה

ההגדה 2

לינק לצפיה

ההגדה 3

לינק לצפיה
אביחי כהן
0507956791

actb733@gmail.com

באר שבע, בלפור 28/1

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.