שיר של יום - היצע נוסף

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מוזיקה
משך זמן המופע: 45
סגנון: ישראלי
שם הרכב: תוכנית מיוחדת
סיווג: הרכב כלי-קולי
שם המפיק: ז'וליק הפקות
קהל יעד: א - ח
כמות קהל מקסימלית: 120
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 13/09/2017

קונצרט 'שיר של יום' עם בועז דוידוף ויובל קידר (קלידים) הוא קונצרט לימודי וחוויתי כאחד. הקונצרט בשיתוף מלא עם הילדים בשירה, תנועה ונגינה.

בקונצרט מסוג זה יחוו הילדים רגעי שיא של עבודה שנתית של שירה בכיתה עם פלייבק ובקבוצות קטנות כיתתיות – ומגיעה לשיא כאשר מאות תלמידים יחדיו ישירו בהרמוניה עם הלהקה בקונצרט חי.

הקונצרט יכיל שירים מגוונים מהתכנית השנתית של "שיר של יום" – שירים הכוללים ז'אנרים מוסיקליים שונים בעיבודים מיוחדים הדורשים טכניקות ביצוע שונות מהלהקה וסגנונות שירה מגוונים מהזמר.

עם זאת בקונצרט ישולבו קטעי מוסיקה מז'אנרים אומנותיים שונים כגון מוסיקה אוריינטלית, מוסיקה קלאסית מערבית, פיוטים, מוסיקה עכשווית ועוד,

אשר יתקשרו לשירים הנלמדים בבתי הספר אם בקשר של מוטיבים והשפעות מוסיקליות ואם בקשר תכני, היסטורי, סגנוני  או גיאוגרפי.

הבחירה של השירים נובעת מהגיוון שבסגנונות המוסיקליים והרעיונות הספרותיים שבשירים. כמו כן ישנה התחשבות במגוון של יוצרים,

אבל מעל לכל - הבחירה נובעת מהמסר הלימודי והאופטימי שבשירים, וכן מהגיוון שבמקצבים של השירים.

 

מטרות הקונצרט

 

  • לחשוף את התלמידים לחוויה המיוחדת של האזנה והשתתפות פעילה בקונצרט המשלב ישראלי / קלאסי / אוריינטלי.
  • שיתוף התלמידים באופן פעיל לאורך הקונצרט בשירה, נגינה, תנועה.
  • יישום החומר הנלמד בבית הספר הלכה למעשה בקונצרט חי חווייתי בלתי נשכח.


בועז דוידוף

 

בועז הוא חזן, טנור לירי, מלחין, מעבד מוסיקלי ומנצח מקהלות. בעל תואר ראשון בחינוך מוסיקלי ותואר שני במוסיקולוגיה.

 

לפני היותו חזן, הופיע בועז בפסטיבלים וקונצרטים שונים בארץ, באירופה ובארה"ב כסולן טנור קלאסי לירי אשר שר יצירות מתקופות הרנסנס, בארוק, אורטוריה, אופרה, מוסיקת עולם וגם מיצירותיו שלו.

 

אז חל מפנה משמעותי בחייו של בועז כאשר "גילה את אור האמונה הנפלא". בעקבות כך החל לכסוף אל עולם החזנות ושירת הנשמה היהודית. הוא נרשם למכון לחזנות בת"א והחל ללמוד במרץ תחת שרביטו של החזן העולמי נפתלי הרשטיק. לאחר כשנתיים של לימודים, תוך כדי סיור קונצרטים של ביה"ס לחזנות בארה"ב, "נחטף" בועז לקהילת "שערי ציון" במונטריאול, קנדה והפך לחזן במשרה מלאה. שם, במונטריאול השלים את לימודי החזנות תחת שרביטו של החזן אריה סובר.

 

לאחר שש שנים של קריירה מוצלחת כחזן במונטריאול, בהן גם הפיק שני דיסקים, הגיש תכנית רדיו ב"רדיו שלום" במונטריאול, הופיע בקונצרטים כסולן עם הרכבים שונים ועם להקת "שערי ציון רוק בנד" שהרכיב במונטריאול, חזר בועז עם משפחתו הביתה לארץ ישראל מהסיבה האחת והיחידה – כי "אין לי ארץ אחרת".

 

כאן, בארץ הקודש, ממשיך בועז במרץ בעשייה המוסיקלית : מנצח על חבורת זמר וכותב לה עיבודים, מפיק ומקליט דיסקים ומופיע כסולן בקונצרטים בישראל ובעולם. הרפרטואר שלו כולל מוסיקה קלאסית, חזנות, פיוטים, שירים ביידיש ולדינו, מוסיקה ישראלית, מוסיקת נשמה יהודית ומוסיקה מקורית פרי הלחנתו. הוא מנגן על גיטרה, תופים וכלי הקשה והוא מלווה את עצמו ואחרים. כמו כן בועז מופיע עם הרכבים שונים ועם להקתו "בועז והקוצרים" המונה עוד חמישה נגנים מקסימים. הלהקה משלבת את עולם החזנות הקלאסית עם רוק, בלקן ומוסיקת עולם.

 

לאחרונה קבל בועז משרת חזנות חלקית בבית הכנסת "בני תורה" בבוקה ראטון, פלורידה, ארה"ב. משרה זו מאפשרת לבועז להגשים את רצונו לכהן כחזן ויחד עם זאת להמשיך ולגור בארץ ישראל.

 

בועז הקליט ארבעה אלבומי סולו: "עונג שבת" - שירים לערב שבת פרי יצירותיו המקוריות יחד עם עיבודיו ליצירות המסורתיות, "פתח את ליבך" – משירי שלמה קרליבך בעיבודים מקוריים, "קונצרט בחמש שפות" – פסנתר וקול המציגים פנינים מוסיקליים בשפות שונות ודיסק ייחודי של הקלטת מזמורי תהלים ללחניו של מרטין וידרקר בהזמנה מיוחדת מגרמניה.

 

מפרט טכני מערכת אפנדר 2 נקמייקים
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה שיר של יום ענת

לינק לצפיה

המלצה שיר של יום אסתי

לינק לצפיה

המלצה שיר של יום עינת

לינק לצפיה
ז'וליק הפקות
052-3693379

zoolik@zoolik.co.il

מצפה רמון, ת.ד 200

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.