מפתחות הקסם של דידי-היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 50
סגנון: דידקטי
שם הרכב: בובות ושחקן/ית
סיווג: הצגה קטנה
שם המפיק: שפת הג'ירף בע"מ
קהל יעד: גן - ד
כמות קהל מקסימלית: 80
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 26/02/2017

ערב אחד ישב דידי מול המחשב וקרא לאימו שתבוא לשחק איתו. אבל אמא הייתה עסוקה. “תמיד את עסוקה כשאני זקוק לך!” כעס דידי, אני צריך אותך עכשיו”!

דידי, ילד חסר סבלנות, יוצא למסע מרתק אל ארץ הקסמים. בדרכן הוא פוגש דמויות ססגוניות, החוסמות את דרכו ומערימות קשיים. מחבריו הנלווים אליו, התן והג’ירף, לומד דידי את שפת הלב, שפה של תקשורת בלתי אלימה, הפותחת כל דלת.שמי ליאור עידן ואני יוצרת של מודל תקשורת לילדים והורים הנקרא "מפתחות קסם לתקשורת".

המודל מבוסס על שפה הנקראת "שפת הג'ירף - תקשורת לא-אלימה" מודל תקשורת הנלמד ב – 32 ארצות בעולם ובעקבות יצירתו בארץ כתבתי ספר לילדים הנקרא "מפתחות הקסם של דידי" שהפך לרב-מכר. בעקבותיו יצאו 10 ספרי ילדים נוספים ,10 דיסקים לילדים והורים הכוללים שירי ילדים המעבירים את מסר התקשורת המקרבת .

על בסיס ספרים אלה כתבתי 5 מחזות לילדים והורים המוצגים היום בבתי"ס ובגני ילדים במסגרת סלי התרבות השונים וכן התוכנית שלנו "מפתחות קסם לתקשורת" אושרה כאחת התוכניות המרכזיות באקלים מיטבי ומועברת בפסגות השונות ברחבי הארץ כ-7 שנים.

בנוסף לכך הוצאתי שתי חוברות הדרכה לאנשי חינוך בשיתוף עם היחידה למניעת אלימות במשרד החינוך (המלצה על כך מאת אריה רוקח שהיה ראש שפ"י במשרד החינוך),החוברות נקראות "מפתחות קסם לתקשורת" והן מהוות הדרכה לצוותים חינוכיים ,פסיכולוגים ואנשי החינוך המיוחד , כיצד להשתמש בשפת הג'ירף " או ה"תקשורת הלא-אלימה" בחיי היומיום על מנת להפוך כל אקלים לאקלים ג'ירפי כלומר, אמפתי, סבלני, מכיל את מגוון הצרכים והרגשות של כל אחד ואחד. הסבר מפורט על כך ישנו באתר שלי :               www.s-giraffe.co.il

כמו כן ניתן להיכנס דרך גוגל ל"שפת הג'ירף" ולראות את פועלינו  בגני ילדים ,בתי"ס ,סדנאות להורים והשתלמויות לגננות ,סייעות ואנשי חינוך רבים בעשר השנים האחרונות.

תקשורת לא אלימה

סבלנות 

יחסים 

ראיית האחר

שפת הג'ירף

מפרט טכני תפאורה מבד מערכת סאונד כולל שתי מדונות ; תלבושות ;
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

מפתחות הקסם של עמק חפר

לינק לצפיה

מפתחות הקסם רעננה

לינק לצפיה

מפתחות הקסם עתלית

לינק לצפיה
שפת הג'ירף בע"מ
052-2680757

office@s-giraffe.com

נתניה, עוזי חיטמן 11/68

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.