מדבר בחצוצרה - אריק דוידוב

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מופע מוזיקה
משך זמן המופע: 50
סגנון: מעורב
שם הרכב: רביעייה
סיווג: הרכב כלי
שם המפיק: אריק דוידוב, מופעים מוזיקליים בע"מ
קהל יעד: א - יב
כמות קהל מקסימלית: 400
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 01/09/1996

במופע "מדבר בחצוצרה" חשוב לנו לחשוף את התלמידים למוסיקה אינסטרומנטלית וירטואוזית, אליה חלקם אולי לא נחשפו מעולם, לגרום להם להאזין מתוך סקרנות, מתוך עניין וחשוב מכל  להתרגש, לאהוב ולרצות להמשיך להאזין למוסיקה ואולי אף לנגן .

במרכז המופע עומדת החצוצרה – על גלגוליה וסוגיה השונים שופר, חצוצרה ללא שסתומים (חצוצרת דואר) , חצוצרה מיניאטורית (פיקולו) , חצוצרת תרועה (פנפרה)  והחצוצרה ב Bb. היצירות השונות שמבוצעות בחצוצרות השונות מאפשרות לתלמידים להתוודע גם לז'אנרים המוסיקליים השונים.

בהתייחס למטרה, להטביע חותם אצל התלמידים ולגרום להם לרצות להמשיך להאזין למוסיקה אינסטרומנטלית  מבלי לחכות שהזמר יתחיל לשיר), קטעי הנגינה שנבחרו וקטעי הקישור וההנחיה, מכוונים לקהל היעד על מאפייניו הייחודיים תוך אינטראקציה קולחת ובלתי אמצעית.

בעולם ממוחשב, וירטואלי, מתוקשב, בו ה -facebook  הוא ערוץ התקשורת העיקרי וכמעט היחידי ונגן הוא נגןmp3 , בתקופה בה ערך התרבות נקבע על ידי sms ווירטואוז הוא זה ששרד בתכנית ריאליטי כזו או אחרת ... לנגינה החיה, לברק בעיניים , לנשיפה מליאת הכוונה , לפריטה העדינה , לקשר ולהקשבה של המוסיקאים למה שקורה לכל אחד מהם ולכולם ביחד ישנה משמעות מיוחדת אולי אפילו שליחות.

אנו מאמינים שכדי לממש שליחות זו חובה עלינו להיות רלוונטיים ונגישים לקהל היעד על מנת לגשר על פערים תקופתיים - תרבותיים אלה.

 

בהרכב:

חצוצרה והנחיה: אריק דוידוב

קלידים: תומר מזמר/שחר בורק

גיטרה: רון כץ/אור סוויסה 

תופים: אביעד אטון/שמעון גרינשטיין רוחב 5
עומק 5
מספר אומנים 4
זמן הקמה 01:00
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
אריק דוידוב, מופעים מוזיקליים בע"מ
052-2752999

Arikdavidov1@gmail.com

הוד השרון, אשכול 24

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.