בועז דוידוף והקוצרים-היצע נוסף

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מוזיקה
משך זמן המופע: 60
סגנון: ישראלי
שם הרכב: תוכנית מיוחדת
סיווג: הרכב כלי-קולי
שם המפיק: ז'וליק הפקות
קהל יעד: א - ח
כמות קהל מקסימלית: 10000
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 14/06/2017

רציונל

הקונצרט הוא לימודי וחוויתי כאחד.

הקונצרט משלב בשיתוף מלא את הילדים בשירה, תנועה ונגינה.

בקונצרט מסוג זה, הכולל להקת נגנים המנגנים בתופים וכלי הקשה אוריינטלים, עוד, גיטרות חשמליות ואקוסטיות, בס וקלידים, ואותו מוביל בועז דוידוף, זמר טנור קלאסי שהוא גם חזן, הילדים יחוו איך באה לידי ביטוי עבודה שנתית של שירה בכיתה עם פלייבק ובקבוצות קטנות כיתתיות – ומגיעה לשיא כאשר מאות תלמידים יחדיו ישירו בהרמוניה עם הלהקה בקונצרט חי.

הקונצרט יכיל שירים מגוונים מתוך תפילות ושירים מסורתיים בעיבודים מיוחדים הדורשים טכניקות ביצוע שונות מהלהקה וסגנונות שירה מגוונים מהזמר. עם זאת בקונצרט ישולבו קטעי מוסיקה מז'אנרים אומנותיים שונים כגון מוסיקה אוריינטלית, מוסיקה קלאסית מערבית, פיוטים, מוסיקה עכשווית ועוד, אשר יתקשרו לשירים הנלמדים בבתי הספר אם בקשר של מוטיבים והשפעות מוסיקליות ואם בקשר תכני, היסטורי, סגנוני  או גיאוגרפי.

מטרות הקונצרט

  • לחשוף את התלמידים לחוויה המיוחדת של האזנה והשתתפות פעילה בקונצרט המשלב ישראלי / קלאסי / אוריינטלי.

  • שיתוף התלמידים באופן פעיל לאורך הקונצרט בשירה, נגינה, תנועה.

  • יישום החומר הנלמד בבית הספר הלכה למעשה בקונצרט חי חווייתי בלתי נשכח.

  • הקניית חווית בגרות ועוצמה לילדים אשר ישתתפו כבר בגילאים צעירים בקונצרט בסדר גודל כזה.בועז דוידוף

 

בועז הוא חזן, טנור לירי, מלחין, מעבד מוסיקלי ומנצח מקהלות. בעל תואר ראשון בחינוך מוסיקלי ותואר שני במוסיקולוגיה.

 

לפני היותו חזן, הופיע בועז בפסטיבלים וקונצרטים שונים בארץ, באירופה ובארה"ב כסולן טנור קלאסי לירי אשר שר יצירות מתקופות הרנסנס, בארוק, אורטוריה, אופרה, מוסיקת עולם וגם מיצירותיו שלו.

 

אז חל מפנה משמעותי בחייו של בועז כאשר "גילה את אור האמונה הנפלא". בעקבות כך החל לכסוף אל עולם החזנות ושירת הנשמה היהודית. הוא נרשם למכון לחזנות בת"א והחל ללמוד במרץ תחת שרביטו של החזן העולמי נפתלי הרשטיק. לאחר כשנתיים של לימודים, תוך כדי סיור קונצרטים של ביה"ס לחזנות בארה"ב, "נחטף" בועז לקהילת "שערי ציון" במונטריאול, קנדה והפך לחזן במשרה מלאה. שם, במונטריאול השלים את לימודי החזנות תחת שרביטו של החזן אריה סובר.

 

לאחר שש שנים של קריירה מוצלחת כחזן במונטריאול, בהן גם הפיק שני דיסקים, הגיש תכנית רדיו ב"רדיו שלום" במונטריאול, הופיע בקונצרטים כסולן עם הרכבים שונים ועם להקת "שערי ציון רוק בנד" שהרכיב במונטריאול, חזר בועז עם משפחתו הביתה לארץ ישראל מהסיבה האחת והיחידה – כי "אין לי ארץ אחרת".

 

כאן, בארץ הקודש, ממשיך בועז במרץ בעשייה המוסיקלית : מנצח על חבורת זמר וכותב לה עיבודים, מפיק ומקליט דיסקים ומופיע כסולן בקונצרטים בישראל ובעולם. הרפרטואר שלו כולל מוסיקה קלאסית, חזנות, פיוטים, שירים ביידיש ולדינו, מוסיקה ישראלית, מוסיקת נשמה יהודית ומוסיקה מקורית פרי הלחנתו. הוא מנגן על גיטרה, תופים וכלי הקשה והוא מלווה את עצמו ואחרים. כמו כן בועז מופיע עם הרכבים שונים ועם להקתו "בועז והקוצרים" המונה עוד חמישה נגנים מקסימים. הלהקה משלבת את עולם החזנות הקלאסית עם רוק, בלקן ומוסיקת עולם.

 

לאחרונה קבל בועז משרת חזנות חלקית בבית הכנסת "בני תורה" בבוקה ראטון, פלורידה, ארה"ב. משרה זו מאפשרת לבועז להגשים את רצונו לכהן כחזן ויחד עם זאת להמשיך ולגור בארץ ישראל.

 

בועז הקליט ארבעה אלבומי סולו: "עונג שבת" - שירים לערב שבת פרי יצירותיו המקוריות יחד עם עיבודיו ליצירות המסורתיות, "פתח את ליבך" – משירי שלמה קרליבך בעיבודים מקוריים, "קונצרט בחמש שפות" – פסנתר וקול המציגים פנינים מוסיקליים בשפות שונות ודיסק ייחודי של הקלטת מזמורי תהלים ללחניו של מרטין וידרקר בהזמנה מיוחדת מגרמניה.

 

מפרט טכני 5 מוניטורים קונסולה עם רוורב ודיליי לפחות 2 כניסות נפרדות 8 I.D 3 מק ' ; 1000C של AKG 5 מק ' ; 57 SM של SHURE 1 מק ' ; לבייס דראם 5 מק ' ; שירה 58 SM Eq 1/3 אוקטבה כבלים לכל המיקרופונים וה-I.D 2 כבל פי אל
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

בועז דוידוף והקוצרים המלצה ביהס נופים חיפה

לינק לצפיה

בועז דוידוף והקוצרים המלצה ביהס זכרון יוסף חיפה

לינק לצפיה

בועז דוידוף והקוצרים המלצה ביהס ביאליק ק ביאליק

לינק לצפיה
ז'וליק הפקות
052-3693379

zoolik@zoolik.co.il

מצפה רמון, ת.ד 200

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.