גאון בכלוב

תחום: תיאטרון
תת-תחום: מופע תאטרון
משך זמן המופע: 100
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: תאטרון הקאמרי
קהל יעד: ט - יב
כמות קהל מקסימלית: 500
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 08/08/2021

יורם גרניט, כוכב טלויזיה ענק עם "פה גדול" נמצא בשפל של חייו: אשתו זרקה אותו מהבית משום שמאסה בבגידות שלו ותעשיית הבידור זרקה אותו משום שמאסה בקפריזות שלו.

מפגש מפתיע עם ויקי, מעריצה נלהבת שמזמינה אותו לביתה, ועם יונתן, אחיה הגאון שנמצא על הספקטרום, מוליד במוחו של יורם רעיון גדול לשעשועון מטורף שיחזיר אותו אל המסך הקטן. כעת הוא חייב להתקרב ליונתן ולאמן אותו ואף להתמודד עם השיגעונות שלו מחד ועם החיזורים של אחותו מהצד השני.

כך מתפתח משולש יחסים סבוך שבו כולם מוכנים למכור את נשמתם רק כדי לחיות את החלום.

 

המחזה הוצג לראשונה בפסטיבל 'כאן ועכשיו' של תיאטרון הקאמרי - קריאות מבוימות של מחזות מקוריים.
היוצרים:

יואב בר-לב מחזאי

בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב, ת"א.

יחד עם עירית קפלן כתב את המחזות: גאון בכלוב, המכשפה בבית ממול. עם נורמן עיסא את המחזה: אח אח בום טרח. עם חנוך רעים את המחזות: טיול לכוכב הגבינה, ביאליק 22, האחים. ביים את ההצגות, בתאטרון החאן: רומיאו ויוליה בכיכר. מדיטק: המכשפה בבית ממול. הפקה פרטית: על הבמה. תאטרון אורנה פורת: טיול לכוכב הגבינה ביחד עם חנוך רעים. בין ההצגות בהן שיחק: יש רופא באולם, גלן גרי גלן רוס, חמור שכולו תכלת, רוצי איילה, בומרנג, הם יורים גם בסוסים, קומדיה של טעויות, זריחה, ארגנטינה, מדמואזל ג'ולי, יינטל, המכוער, סיפור פשוט, ראש משוגע, טיפול בטנגו, עיר הנפט, על הבמה, השתיקה, הקאמבק של בוריס שפילמן, אילוף הסוררת, אב הבית, יתוש בראש, גן ריקי, אימפרו, שלום ולא להתראות, החתונה האחרונה, גטו, ארתורו אוי, אנטיגונה, טסט לעיוורים, תפילה, ענבי זעם, ריצ'ארד השלישי, היערות, שבת ראשון שני, האבן והשושנים, מוף ומוריס, מעלה קרחות, האחים, חלומות גנובים, שמריהו, טיול לכוכב הגבינה. שיחק בתמונע: המלט. קולנוע: ארץ פצועה, אלטלנה, אמצע הסרט, ביפ. טלוויזיה: שוטרים, הקבר, והארץ היתה תהו ובוהו, מז"פ עיקרון ההחלפה, בני ערובה(עונה שנייה), אחת אפס אפס, רמזור, לאהוב את אנה, בית משותף, אדומות, כנפיים, ספי, נחמה, המכשפה מרחוב מלצ'ט, החברים של יעל, מבחן אמריקאי. הנחה את התוכנית תוסס.מופעי בידור: הערב עם יצפאן.

עירית קפלן מחזאית ומשחקת את ויקי חייט, מעריצה של יורם

בוגרת בית צבי, 1998. זכתה במלגות הצטיינות ב-96, 97 ו-98.

משחק, בתיאטרון הקאמרי: כטוב בעיניכם, רווקים ורווקות (זוכה במילגה ע"ש עדנה פלידל לשחקנית המבטיחה), כובע הקש האיטלקי, עוץ לי גוץ לי, פלונטר, שמנה (זוכה בפרס הקאמרי לשחקנית המצטיינת), יתוש בראש, היה או לא היה, ינטל, זהב טורקי, שיץ, קברט, פופר, איש קטן מה עכשיו?, שגעון באופרה, דבר מצחיק קרה, איבנוב, אופרה בגרוש, על האש, מפיסטו, ציד המכשפות, האחרים, לא לריב. בתיאטרון הספרייה: פלייבוי של עולם המערב, כך אוהבים האחרים, יוסף וכתונת הפסים, האריה המכשפה וארון הבגדים. גרמניה, בשיתוף עם הקאמרי: חלום ליל קיץ. מדיטק: כתבה יחד עם יואב בר-לב את המכשפה בבית ממול. טלוויזיה: דומינו גרוס, הפרקליטים, שאול פרחים, פרנקו וספקטור, בסדרה ראש גדול (YES). האלופה (HOT) , זנזורי (YES), בני ערובה (ערוץ 10), מתים לרגע ( Hot) תיק נעדר, שכונה (HOT), מלכת היופי של ירושלים (YES). קולנוע: סיפור גדול (פרס אופיר לשחקנית המצטיינת של הקולנוע הישראלי לשנת 2009). העולם מצחיק, להציל את נטע, תפוחים מן המדבר, פוקסטרוט, בחורים טובים.

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
תאטרון הקאמרי
0543141228 עידו פטריץ

idop@cameri.co.il

תל-אביב, שאול המלך 19

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.