מזוודת הקסמים الحقيبة السحرية-היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 45
סגנון: דרמה חברתית
שם הרכב: בובות ושחקן/ית
סיווג: הצגה קטנה
שם המפיק: תאטרון אלסירה
קהל יעד: גן - א
כמות קהל מקסימלית: 80
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 27/06/2017

השחקן נכנס לגן הילדים עם מזוודה. הוא כבר הבטיח לגננת שכאשר יחזור מהטיול שלו בחו"ל הוא יביא להם כמתנה הרבה ספרים וסיפורים. כאשר הוא פותח את המזוודה הוא מופתע כי בתוכה יש ספר אחד והצגה עם כל התפאורה והבובות והמסכות והתאורה ומערכת הקול. כנראה שבשדה התעופה חלה טעות, והוא לקח את המזוודה של מישהו אחר אשר דומה לשלו. שמו ומספר הפלאפון של האיש הזר בעל המזוודה רשום עליה. השחקן מתקשר אליו, וזה מרשה לו לקחת אותה ושינסה בעזרת הספר להציג אותה בפני הילדים, ומצידו הוא ישתמש בספרים שיש בתוך המזוודה בכדי לעשות מהם עוד הצגות.

מה יש בתוך המזוודה? הצגה קומית שגיבורה תינוק שעדיין יש לו תלות חזקה באמא שלו. בעת אי-תשומת ליבה של הגננת, התינוק יוצא מהגן בכדי להיות עם אמו. הבית רחוק והוא תועה. בדרך הוא פוגש אנשים כאשר הם בדרכם לעבודתם. כולם מנסים לעזור לו ולהרגיע אותו, אבל מרוב תדהמתו הוא מסרב לואמר להם את שמו ואת שם משפחתו. הוא פוגש אנשי מקצוע כגון "אבו סלאח" האיכר, "פרחאן" הליצן, " מאריאן" מורת הריקודים,  "פהמאן" הרופא, "הנאדי" התופרת ובעלה "האדי"..ואחרים. איך תסתיים ההרפתקאה של הגיבור שלנו? האם בסוף יצליח אחד מאלה שהוא פגש אותם להחזיר אותו הביתה? כאשר תצפו בהצגה תהיה לכם תשובה. אנו מחכים לכם.כתיבה בימוי ומשחק- ראדי ד. שאדה (מנהל תיאטרון אלסירה),

תפאורה,בובות,מסכות, תלהושות: מונירה שחאדה

מוזיקה: בשארה ח'יל

אפקטים קוליים והקלטות: פיראס שחאדה.

כל הצרכים של ההצגה יוצאים מתוך המזוודה. כל מה ששייך לעולם התיאטרון יש בתוכה: תפאורה, מערכת קול, מערכת תאורה, בובות, מסכות, חפצים, איפור, תלבושות, ליבוש ליצן, כלי מוזיקה, שירים... 

למה מסוכן לצאת לבד מהגן?

האנשים שהוא פגש כולם מכירים האחד את השני ולא היו מבקים האחד מהאחר להישאר לבד עם הילד בל יזיק לו.

הפעלת דימיון תוך כדי צפייה

שמות הדמויות בהצגה

הזדמנות להכיר את העולם של התיאטרון בכל מרכיביו.

השחקן חושף את המשחק שלו ולא עושה את המשחק באופן ריאליסטי וזה עוזר לילדים להיות תוך משחק וקומדיה יותר מאשר חיקוי אמיתי וריאליסטי.

מפרט טכני אין צורך בהחשכה. אנו משתמשים בשני פנסים קטנים שנצמדים למזוודה. אנו משתמשים ברמקול Blyetooth JBL יש לנו שולחן מתקפל ששמים עליו את המזוודה. צריכים מרחב של כיתה או גן שיספיק למקסימום שתי כיתות(עד 80 ילד)
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה 1

לינק לצפיה

המלצה 2

לינק לצפיה

המלצה 3

לינק לצפיה
תאטרון אלסירה
ר 052-2478515

asseera.theatre@gmail.com

כפר מג'אר, ת.ד 182

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.