ינאי הגר

תחום: ספרות
תת-תחום: מפגש עם סופר או משורר
משך זמן המופע: 50
סגנון: פרוזה
שם הרכב:
סיווג: מפגש ספרות
שם המפיק: ינאי הגר
קהל יעד: ד - יב
כמות קהל מקסימלית: 80
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל

סופרת. בעלת תואר שני בספרות עברית מאוניברסיטת בן-גוריון, מבקרת ספרים ברדיו ובטלוויזיה. מספריה: "אישה באור", "מכונת הנצח של אלכס", "הלווייתן מבבל" ו"המים שבין העולמות" (כתר). המפגש עוסק בשניים מספרי הטרילוגיה על ממלכת בבל הפנטסטית, "הלווייתן מבבל" ו"המים שבין העולמות", המבוססים על מיתולוגיה יהודית, בבלית ומזרח תיכונית (הספר השלישי טרם ראה אור). הסופרת משוחחת עם התלמידים על ספרות פנטזיה, על המיתולוגיה וגלגוליה בספריה, על גיבורי הספרים, על תהליך היצירה ועל מקורות ההשראה שלה.

"הלווייתן מבבל" – מפגש המיועד לילדים בכיתות ה' עד ח'. המפגש עוסקת בטרילוגיית "הלווייתן מבבל", ספרי הפנטסיה שלי המבוססים על מיתולוגיה יהודית. במפגש אני מספרת על תהליכי הכתיבה, על ילדותי בקיבוץ, כיצד הגעתי לכתוב את הספרים ועוד.

"מכונת הנצח של אלכס" – מפגש המיועד לנוער בגילאי ט' עד י"ב. המפגש מציגה את הספרים שלי המתאימים לגילאים האלו, "מכונת הנצח של אלכס" ו"אישה באור" ועוסקת בנושאים של התבגרות, צבא, חיפוש עצמי והגשמה אישית.
מספר אומנים 1
זמן הקמה 00:15
שפת המופע עברית
ציוד הקרנה מקרן
החשכה כן
סאונד כן
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
ינאי הגר
052-2220366

hagarya@gmail.com

, קיציס 14, ת"א

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.