איפה הילד?! -מופע בקצב ההיפ הופ - היצע נוסף

תחום: מחול
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 45
סגנון: תאטרון מחול
שם הרכב:
סיווג: מופע מחול
שם המפיק: ליטל רחום
קהל יעד: ד - יב
כמות קהל מקסימלית: 150
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 18/03/2024

 "איפה הילד?!" הוא מופע חדש ומלהיב הממזג סגנונות ריקוד מעולם ההיפ הופ והברייקדאנס, מלווה בקצב הביטבוקס, מוזיקה, קטעי משחק מקוריים והפעלה קצרה וסוכמת  בשיתוף מתנדבים מהקהל.

באמצעות תנועה, קטעי משחק מקוריים וסיפורים אישיים מחממי לב בגובה העיניים, מועבר מסר של קבלה עצמית ואימוץ הזהות הייחודית שלנו. בעולם שלעתים מנסה לעצב אותנו מבחוץ, אנו מעודדים את הצופים להתחבר מחדש לילד הפנימי שבתוכם ולחיות את חייהם על פי הצבע הייחודי שלהם, תוך שמירה על מאור פנים וקבלה של הגוון האישי של האחר.

מה במופע:

* קטעי ריקוד מהפנטים

* קטעי משחק מקוריים

* סיפורי חיים אישיים מעוררי השראה, על פגיעות וחוזק

* קטעי ביט בוקס ולופר

* הפעלה קצרה ומעצימה בשיתוף מתנדבים מהקהל

* מערכת הגברה וסאונד מקצועיים.

 אנחנו מזמינים את הצופים להיכנס יחד איתנו לעולם שכולו קצב, ביטוי עצמי ודמיון חסר גבולות, ולעבור מסע מדהים שמעורר גילוי עצמי, קבלה, שמחה, אהבה ואחדות.

המופע מיועד לגילאי 10-100.

המטרה המרכזית של המופע: עידוד הצופים להתחבר מחדש לילד הפנימי שבתוכם, תוך מיצוי הפוטנציאל האישי, על מנת שיוכלו לחיות את חייהם בקבלה עצמית ואימוץ הזהות הייחודית שלהם ולכדי מצוינות בתחומם, כל זאת ועוד תוך שמירה על מאור פנים וקבלה של הגוון האישי של האחר. המופע מתאים ל-עד 200 תלמידים.


לצפייה בסרטון

לצפייה בסרטון

ליטל רחום - בעלת המופע, שחקנית ויוצרת

בהכשרתי הראשונית הנני בעלת תואר ראשון בכלכלה, במהלך 10 שנותי בתעשייה, פיתחתי במקביל את כישרון המשחק, ההנחיה והטיפול שקיימים בי משום שהבנתי שזו משאלת הלב המזוקקת שלי, זה הגוון הייחודי שאני ואותו הייתי רוצה לטפח ולהביא לקדמת הבמה. השתתפתי במגוון קורסים שהכשירו אותי לכתוב את המופע שכתבתי, הפקתי וביימתי, שהחזון שהנחה אותי הוא להעביר את הצופים בו מסר חשוב מאין כמותו- ללמוד לזהות ולהתחבר מחדש לילד הפנימי שבתוכם, תוך מיצוי הפוטנציאל האישי, על מנת שיוכלו לחיות את חייהם בקבלה עצמית ואימוץ הזהות הייחודית שלהם ולכדי מצוינות בתחומם, כל זאת תוך שמירה על מאור הפנים כלפי הסובבים אותם.

כולי תקווה להצליח לגרום לכל תלמיד שצופה במופע הזה להעז לחקור לגלות ולממש את הפוטנציאלים הגלומים בו.

הכשרות שצברתי בתחום המשחק: קורס תיאטרון, קורס משחק מול מצלמה, קורס אילתור, קורס מחזות זמר עידן ליפר, קורס פיתוח קול, קורס ריקוד מחזות זמר

תואר ראשון כלכלה ומנהל

תעודת מטפלת הוליסטית מוסמכת בשיטת LTT ובשיטת LTG

  1. הפקה כתיבה בימוי ומשחק של מופע העצמה לבתי ספר יסודי- תיכון: מופע אינטראקטיבי חדש בשם "איפה הילד" המשלב קטעי משחק וריקוד .
  2. הצגת יחיד לילדים בשם "האיכר והאריה" : ההצגה רצה בגני ילדים וספריות ברחבי הארץ.
  3. השתתפות במיצג אומנותי תיאטרלי, המציג את האדם בדיאלוג פנימי עם האגו (גילמתי את האגו- משחק עבודת גוף כולל מימיקות ללא מילים, גרוטסקי)
  4. השתתפות כשחקן אורח בהצגת יחיד "אני אוקיינוס"
  5. מופע סיום תיאטרון ענת בריזלי
  6. שואוריל משחק מול מצלמה
  7. מופע סיום אימפרוביזציה
  8. הנחית קבוצות תרגול במסגרת לימודי תודעה והתפתחות

על היצירה: נולדתי למשפחה של רקדנים ויוצרים שהכשרון האהבה והתשוקה לתחום לא פסחו עלי. המופע נכתב בהשראת סיפור חיי האישי, בו לאורך שנים פעלתי בניגוד לגוון האישי שלי עד לנקודה בה החלטתי לגלות מחדש מי אני, לקבל את מי שאני, לחתור למצויינות האישית והייחודית שלי ולתת לה באומץ מקום בעולם הזה. 

היצירה משלבת קטעי משחק מקוריים, ריקודי ברייקדאנס ופופינג של שני רקדנים מקצועיים, קטעי ביט בוקס והפעלה קצרה בשיתוף מתנדבים מהקהל.

המופע מתאים ל-עד 200 תלמידים.

מפרט טכני שלושה שחקנים/רקדנים הגברה מקצועית מיקרופונים מחשב נייד לופר רמקולים סטנד המופע מתאים ל-עד 200 תלמידים.
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה1

לינק לצפיה

המלצה 2

לינק לצפיה

המלצה 3

לינק לצפיה
ליטל רחום
0543274170

litalrachum@gmail.com

קדימה, אלי כהן 4

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.