מיה רבינוביץ וספרה "מסע בין ממלכות" -היצע נוסף

תחום: ספרות
תת-תחום:
משך זמן המופע: 45
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: מפגש ספרות
שם המפיק: אב"י - אמנויות במה ישראלית
קהל יעד: גן - ב
כמות קהל מקסימלית: 80
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 15/04/2019

הסופרת מציגה את עצמה ומספרת על ילדותה ועל כתיבת שירים וסיפורים כילדה ועל מסעות שעברה בעולם ומה הקשר בין מסע בעולם למסע בסיפור והגשמת חלומות. מקריאה שיר שכתבה בילדותה, ומספרת על שפת הילדים ושפת המבוגרים וכיצד היא עברה מילדה לאמא וגילתה כאמא מחדש את שפת הילדים.

הילדים יצפו במצגת של מסעה של מיה רבינוביץבעולם וילדים מהעולם שהיא פגשה, חוות הבריאות שהקימה בברזיל ביערות העד של האמזונס , בית היתומים בנפאל בו עבדה , הודו, ויפן במזרח, שוויץ ויבשת אפריקה. במקומות האלו פגשה מיה ילדים מרחבי העולם ובארץ ובהשראתם ובהשראת הטיול והמקומות בו היתה כתבה את סיפרה "מסע בין ממלכות".

הילדים לומדים על שלבי הוצאת הספר ימינו ודברים נלווים שנוצרו מסביב לסיפור ובהמשך, דרך רעיונות ותרבות מהמזרח והמערב: קלפים , נומרולוגיה, מדיטציה, תורת הצבעים בהשראתם בנתה מיה עזרים מודרנים לחוות את הסיפור.

הדמויות, הדילמות, והרעיונות שיש בספר.

ספור הרפתקאות מופלא ומרתק הנע בין ממלכות השמש והירח. הספר עוסק בקורות האבירים שמחליטים לערוק מממלכה לממלכה כדי להבין בסוף שהכי טוב בבית.מיה רבינוביץ' היא סופרת ילדים ועורכת משחקי ילדים.

מיה רבינוביץ, 1976, נשואה, אם לשלושה, בוגרת מגמה תאטרונית ספרותית, בשרות הצבאי הייתה בתפקיד פיקודי בערבה. טיילה ברחבי העולם בארצות שונות ובעיקר במזרח ובארצות עניות. מה שהחל כטיול הפך ל- 13 שנים של מסע של פעילות חברתית ומסע אישי ובהמשך מסע משפחתי עם הבעל והילדים אל עבר עולמות ומראות של אנשים בעולם האחר ונגיעה בעובי הקורה בתרבויות   המזרח. בנפאל התנדבה בבית יתומים כמורה לדרמה ונחשפה לסיפורי פשטות ועוני, משם המשיכה להודו, בה התגוררה שנים רבות ופתחה סיפרייה בשפות שונות לזרים, היתה חברה-מקימה בחווה מוסיקלית, רוחנית וחברתית בברזיל שמשמשת כבית הבראה וריפוי.

למדה ביפן מדע התחושות, במהלך שנותיה במזרח למדה והתמחתה באמנות קלפי הטארוט ואמנויות מהמזרח העוסקות ברוחניות. ערכה מחקרים תודעתיים וקיבלה השראה מילדים אשר פגשה והשפיעו על כתיבתה.

בשנת 2010 עם חזרתה לישראל פיתחה את הספר "קלפי סודות", שמבוסס על תורות עתיקות מסין, יפן, מהקבלה ומהניסיון שלה עם ילדים מכל העולם ונועד לקרב את הילדים למקור בו יש חוכמה עתיקה בעלת מסרי עידוד והעצמת הילד. הספר זכה להצלחה בינלאומית בישראל, נמכר לרוסיה ולארה"ב וזכויותיו נרכשו לכל העולם.

בשנת 2011 יצא לאור ספרה "מסע בין ממלכות". הוא ספר שמסביר את הרעיון השמחה בחלקך. הספר זכה להצלחה רבה בישראל ובעקבותיו יצרה מיה רבינוביץמפגשים וסדנאות לילדים ברחבי הארץ שכללו שימוש בעזרים מודרניים שהמחישו את הסיפור וחשפו את הילדים לעולמם של ילדים אחרים בתרבויות שונות ולמסעה של מיה ברחבי הגלובוס. במסגרת זו ביצעה מיה רבינוביץמאות מפגשים ברחבי הארץ עם ילדים.

 

בנוסף מיה הוציאה מספר ספרים ומשחקים לנוער ומבוגרים:

בשנת 2017: הוציאה את "סודות היער"- ספר לנוער ומבוגרים , הוצאת קוראים. (ברוסיה הוצאת avalon li scarabero)

בשנת 2018: סודות המזל, הוצאת קוראים. (ברוסיה הוצאת avalon li scarabero)

משחק החיים- משחק קופסא למבוגרים. (Avalon lo scarabero רוסיה)

מיה ממשיכה לכתוב וליצור ספרי ילדים, משחקי ילדים ומשחקים לכל המשפחה.

מפרט טכני ציוד טכני עימו מגיעה הפעילות מגבר ומקרופון ספר ענק ;1.20*0.60 אביזרים תיאטרליים, ריקוויזיטים משקפי קולנוע תלת מימד חד פעמיות , אינן מוחזרות ;(מחולק לכל ילד) ; נדרש במקום שולחן 2 כסאות ;
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה 3 מיה רבינוביץ

לינק לצפיה

המלצה 1 מיה רבינוביץ

לינק לצפיה

המלצה 2 מיה רבינוביץ

לינק לצפיה
אב"י - אמנויות במה ישראלית
054-2468280

avinpo@gmail.com

תל אביב, ת.ד. 14481

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.