המשחק-היצע נוסף(ערבית)

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 50
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: אלסיראג' הפקות בע"מ
קהל יעד: א - ו
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 23/05/2017

אבו עאדל בשנות החמישים של חייו, עובד כאב בית לגן משחקים באחד הכפרים הערבים, להבדיל מגנים אחרים שנמצאים באזור הגן שעובד בו אבו עאדל הינו מטופח ומסודר ונקי והילדים מאוד מתחברים למקום. והוא כל המן קורא לילדי הכפר להגיע ולשחק במקום הבטוח ולהתרחק וסכנת הרחוב וסמטאות הכפר. הסוד של אבו עאדל הוא הסיבה לקיום גינת הכפר. לפני כמה שנים בזמן שהבן שלו שיחק בחצר הבית הוא מיהר בדרכו לעבודה חזר ברכבו על בנו עאדל שנפגע קשות מהתאונה. אבו עאדל החליט להקריב את החיים שלו למען ילדי הכפר, הוא שיכנע את המועצה להקים גן משחקים לילדים  ומאז הוא עובד בה והפך אותה למקום הבטוח לילדים.

לגן הכפר תמיד מגיעים שלושה ילדים בני 10  – נדא, חוסאם ומאהר -  מעברים את הזמן שלהם, משחקים רוקדים ושרים, והם ביחס טוב מאוד עם אבו עאדל שכל הזמן מקבל אותם קבלת פנים מיוחדת ושר ורוקד איתם. יום אחד הילד מאהר מחליט לאתגר את עצמו במשחקים מסוכנים, הוא מחליט שהוא רוצה לנסות משחק הכי מסוכן שנפוץ בין הילדים המבוגרים בכפר, הוא מנסה לשכנע את החברים שלו נדא וחוסאם שיבואו אתו לרחוב הראשי ליד הכפר וישחקו באופניים בין הרכבים משחק " הזיג זאג " שזה אומר שהם מתחרים עם המכוניות שנוסעים ברחוב.

חוסאם ונדא מסרבים להצעה בלי היסוס כי הם מאוד מלומדים ואי אפשר לבלבל אותם, מנסים לשכנע את מאהר שיחזור ברעיון שלו אבל מאהר מתעקש ומבקש מהם לא לגלות לאף אחד. אחרי שמאהר יוצא נפתח דיון בין החברים שלו ואבו עאדל על הסכנה שנמצאת ברחוב והם זה נכון שילדים ישחקו באופניים באמצע הרחוב או להתגרות למשחקים מסוכנים. אבו עאדל שתמיד מנצל כל הזדמנות כדי להסביר לילדים על הבטיחות בדרכים, משתף אותם בסוד שלו עם הבן שלו עאדל, ובודק איתם דרך משחק אם הם יודעים על בטיחות בדרכים והתמרורים ונדא וחוסאם מפתיעים את אבו עאדל בידע שלהם על בטיחות בדרכים. אליאס ג'ובראן : תאריך לידה: 1980\11\17, ניסיון ותעסוקה :_ 2000-1999 תיאטרון אלאופק- חיפה הצגות : אלערנדס, פרח ומרח . 2006-2000 תיאטרון אלגורבאל – שפרעם הצגות : אבו אלנור, בסבוס, אלטופאן, הליצן והמלך, המטמון ועוד... 2009-2007 תיאטרון מראיא – שפרעם הצגות : אבו קאסם אלטמבורי . 2015-2009 תיאטרונים אג'יאל (טמרה) קפרון(מג'ד אלכורום) סינמה דרמה(טמרה) הצגות : הטמנון, הטעות האחרונה, סעאדי וגינא , דרך המלך, עאסי בדרכים ועוד... 2016 תיאטרון אלסיראג' – שחקן ומנהל הצגות : אבו אלטייב, אנא ובס, המלכודת (אלפך), המשחק.

ח'ליל קדורה יליד ותושב עכו העתיקה   1968 עכו בן עמי 28  ת.ד. 1149khalilkadora@gmail.com טלפון: 0507671589 שותף ליצירות המרכז לתיאטרון עכו ביניהן  הדיואן, חלום ערבי, ירח מלא, דיבו ונעוג'ה (וגר זאב עם כבש),פינוקיו תיאטרון ג'בינה חיפה סיפורי ג'וחה, כיפה אדומה,אלשאטר חסן השתתף בסרטיםסמואל , המלך דוד, חג החגים, הגורל,וסרטים קצרים חבר בהרכב פתיתי סוכר (צוות בידור) שחקן ורקדן בהרכבי פולקלור ומחול.

קמר בדר ילידת עכו שנת לידה 1982 בעלת קריירת משחק בתיאטרון שונים בין ההצגות ששותפה בהם : דרך המלך –בסבוס בדרכים – אלמוקנע – בתיאטרון כפרון השייך לעמותת האומנים . בתיאטרון אלסיראג הינה שחקנית הבית ומשתתפת בכל הצגות התיאטרון ביניהם : פהמאן אבו אלטיב – אנא ובס – המלכודת וסנאא ןפוקסי .

 

 

 

מפרט טכני במה 4*5
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

002

לינק לצפיה

003

לינק לצפיה

001

לינק לצפיה
אלסיראג' הפקות בע"מ
0507777868

alseraj16@gmail.com

שפרעם,

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.