תום בייקין-אוחיון וסדרת הספרים אגדות אמיתיות

תחום: ספרות
תת-תחום: מפגש עם סופר או משורר
משך זמן המופע: 50
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: תום בייקין-אוחיון
קהל יעד: ג - ז
כמות קהל מקסימלית: 80
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 18/11/2021

במפגש זה, הסופר תום בייקין-אוחיון, מחבר סדרת הספרים והפודקאסט "אגדות אמיתיות", מכניס את התלמידים אל תוך המשרד שלו ומגלה להם את כל הסודות בדרך לכתיבת "אגדות אמיתיות". אז - איך כותבים אגדה אמיתית? לאורך המפגש נגלה שלב אחרי שלב את תהליך העבודה, ממחקר ועד עריכה, ובדרך נשמע סיפורים מיוחדים על דמויות שונות מהרמב"ם ועד כריסטינה משוודיה.

 

בסרטונים: 

פראנץ ליסט מגלה את סוד ההצלחה - סיפורו של המלחין פראנץ ליסט והדרך שעשה כדי להפוך למלחין המצליח והעשיר ביותר בזמנו.

המורה - יונה בוגלה - סיפורו של המורה האתיופי יונה בוגלה שאיחד את הקהילות היהודיות באתיופיה בעזרת כוחו של החינוך והכין אותן לעליה לארץ ישראל.

תום בייקין-אוחיון הוא סופר ילדים ומרצה מנוסה מזה שני עשורים. סדרת ספריו "אגדות אמיתיות" מציעה סיפורים אמיתיים מההיסטוריה העולמית, המוגשים בצורה הקלאסית של האגדה. מלבד עבודתו הספרותית, תום גם מפיק אירועי תרבות ומנהל את רשת הפודקאסטים "שלג" שם הוא עורך את הפודקאסט "אגדות אמיתיות" שחוגג בימים אלה 400,000 האזנות.

כדי להפיק כמה שיותר מהמפגש, מומלץ לערוך היכרות מוקדמת עם "אגדות אמיתיות". למרבה המזל, האגדות שלנו נגישות לכל מי שרוצה ללא תשלום באתר הפודקאסט שלנו

כל אגדה היא עולם בפני עצמו ולכן, אנחנו ממליצים שהמורים יאזינו לאגדות לפני שהן משמיעות אותן לכיתה. בנוסף, במהלך המפגש נערוך היכרות עם האגדה "כריסטיה משוודיה", אז אנחנו ממליצים שדווקא אותה לא תישמעו לקראת המפגש, על מנת שהתלמידים יוכלו להפיק מהמפגש הנאה מירבית

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
תום בייקין-אוחיון
0546455484

tomohayon@gmail.com

ירושלים, פולוצקי 8

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.