שלומי וסתם אוהבים את כולם - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 45
סגנון: בובות ושחקנים
שם הרכב: בובות ושחקן/ית
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: שלומי לניאדו
קהל יעד: ב - גן
כמות קהל מקסימלית: 10000
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 17/06/2018

"שלומי וסתם" זוג חברים שנהנים מאוד לשיר, לרקוד וללמוד...

סתם (דמות ילד גדולת מימדים המגולמת ע"י השחקנים ג'וש שגיא/ אסף אולשיצקי)  שואל שאלות רבות על ארץ ישראל, מורשת ישראל, ענינים שבן אדם לחברו ועוד עשרות שאלות שכולן מובילות את שלומי למתן תשובות ולא תמיד ברצון רב, סתם מרבה להשתמש במילה "סתאאאאאם" וזאת כדי להתגבר על המבוכה וחוסר הידיעה ועושה ככל שניתן כל דבר כדי לצחוק, לשחק ולהשתעשע.

שלומי (על תקן המבוגר האחראי)  מחזיר את סתם לדרך הישר באמצעות שירים, סיפורים ודמויות מהמורשת היהודית.

"שלומי וסתם אוהבים את כולם"

בהצגה סתם מגלה רצון עז לצאת לטיול ושלומי מאוד מאוד עסוק, כשסתם מבין שאין לא הרבה אפשרויות ושלומי מתעקש הוא מחפש חיזוקים מעולם היהדות ואף נפגש עם אברהם אבינו, דוד המלך, הרמב"ם ועוד...יחד הם מטיילים בארץ, עולים לירושלים ואף בונים את בית המקדש לכל אורך הדרך הם מחזקים את הקשר בינהם ומבינים כי הקשר הוא אותה אהבה שראוי להנחילה לעולם כולו "ואהבת לרעך כמוך" היא אומנם לא באה בקלות אלה רק אחרי משבר שמעצים את ההבנה כי "אהבת חינם" היא הסוד לחוסנו של העם היהודי.

 

http://www.yahadut.tv/video/755

http://www.shlomiandstam.com/gallery.html

 


לצפייה בסרטון


שלומי לניאדו: עם סיום שרותו כחייל מצטיין בגולני החל להופיע באירועים, מופעים, הצגות קטנות והנחיית אירועים, לאחר שהיה "פנטומימאי כפיל" של האומן חנוך רוזן ושיחק לצידה של "עופרה וינגרטן" החל לכתוב ולביים הצגות ומופעים הקשורים לעולם היהדות ומורשת ישראל, שלומי העלה כ 15 סרטים ובהם "שלומי וסתם בבית המקדש" "שלומי וסתם פוגשים את הרמב"ם" "שלומי וסתם ב 770" "שלומי וסתם הפרס הגדול" ועוד..שלומי הופיע ברחבי העולם עם ההצגה "שלומי וסתם" ומשודר בערוץ 20, בערוץ יהדות טיוי, ביס שבכבלים ובערוצים חרדיים...

שלומי כתב לאורך השנים שירים ומופעים לאמני ילדים רבים ובהם: לגילי בא לבקר, סבא טוביה, יניב המגניב, יובל המבולבל, נתי הגעתי הופעתי ועוד ועוד, כנין לרב "דוד לניאדו" מהרובע היהודי בירושלים,  שוזר שלומי בכל הצגה את אהבתו הגדולה לירושלים בירת העולם ואהבתו לבני אדם, שלומי הקים מיזמים חברתיים שכולם על טהרת אהבת האדם, הארץ והמורשת.

ג'וש שגיא: 

בוגר בית הספר למשחק גילם דמויות רבות: עם סיום לימודו גילם את  "הילד חולם" של חנוך לוין. הוא המשיך שש שנים נוספות בתיאטרון הבימה בהפקות כמו "האב" ו"הר לא זז" בבימויו של חנן שניר, "החייל האמיץ שוויק" בבימויו של אילן רונן .

ב-1994 זכה בפרס השחקן המצטיין בפסטיבל "שבוע תיאטרון מקורי" שנערך בתיאטרון הסימטה ביפו על תפקידו בהצגה "שמלת גלולות".

שגיא שיחק בהצגות בתיאטרון לילדים ולנוער ובהן: "אורי", "צבע הפנינה" ו"בית משותף", והופיע בפסטיבל עכו בהצגות, ביניהן "מטרבין", שזכתה בפרס ראשון.

שגיא שיחק במספר הצגות נוספות בבתי תיאטרון ברחבי הארץ, ביניהן "על פי", "קצת גם לקינוח הדבש", "הבורג" ו"הצייר".

אסף אולשיצקי:

אסף, חייכן, קופצני מלא רוח שובבות ואב לשישה ילדים (למרות שזה לא ניכר עליו בכלל) מורה ומחנך בהכשרתו ואף עוסק במקצוע ההוראה

אסף מוכש מלידה מביא את הבמה את עולמו הרוחני העשיר כיזם חברתי אשר יוזם פרוייקטים של שכנות, הדדיות, שייח בנועם.

אסף פועל בקרב סטודנטים, תלמידים ומשפחות מצא בהצגה "שלומי וסתם" את הגשמת הדרך בהעברת המסר, במהלך ההצגה שוזר אסף נקודות אור מעולמו הרוחנו ובגישתו היחודית מחבב את ערכי היהדות גם למי שלא מנהל אורך חיים דתי.

בימים אלו שותף אסף למיזם שנקרא "אלוף באהבת ישראל" וענינו הגברת התודעה לאנשים שעושים למען הזולת באופן שגרתי עד רגע זה נוצרו מספר סרטים שהופצו בקרב עשרות אלפי תלמידים כשהמסר העיקרי הוא כל אחד יכול להיות "אלוף באהבת ישראל"

* שותפים ליצירת השירם: אסף נגל, עופר המרמן, יפוש ברכהן.

 

 

אומרים ישנה ארץ ? מה היא ומי היא ארץ ישראל ? מה אנו יודעים עליה ? איך אפשר לדמיין את אבות האומה צועדים ברחובותנו ? האם יש לנו מחויבות לארץ ? האים יש משהו מיוחד שאנו מרגישים כשאנו מבקרים בירושלים ? וירושלים זו מה היה בה פעם ? ומי ביקר ? ומי סיפר ? ומי שר ? והבית ההוא שהיה, איך הוא היה ? ומי היה בו ? ולמה אין אותו עכשיו ? ואם אפשר להמשיך לחיות באופן שמח יותר ? מעניין יותר ?  כל השאלות האלו ועוד עולות בהצגה בנועם ובעדינות ואף מקבלות מענה, ניתן להפוך את השאלות לדיון.

מפרט טכני גודל במה או רחבה מינימאלי 5 מתר רוחב . 4 מתר עומק. 3 מתר גובה * חדר הלבשה או 2 מתר חלל מאחורי המסך. * מערכת הגברה : מיקסר. ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; חיבור למחשב נייד. ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 2 רמקולים. ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 1. חיבור לשני מקרופונים. * איתנו נביא מסך על סטנדים רוחב 4 מתר, גובה 3 מתר. * תמונתרקע למסך לד במידה ויש במקום. * אביזרים השייכים להצגה.
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה 3

לינק לצפיה

המלצה 1

לינק לצפיה

המלצה 4

לינק לצפיה
שלומי לניאדו
0505276413

lanyadotv@gmail.com

רמת השרון, ביאליק 40

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.