המסע של לאייס ולאוס - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום:
משך זמן המופע: 45
סגנון: דרמה חברתית
שם הרכב: בובות ושחקן/ית
סיווג: הצגה גדולה
שם המפיק: יאללא
קהל יעד: גן - ה
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 22/05/2018

המופע הינו תאטרון ילדים שיש בו 3 שחקנים,המטרה המרכזית של המופע היא הגברת המודעות בקרב התלמידים וילדי הגנים, לאיכות הסביבה והניקיון האישי של התלמידים בבתי הספר, והקייטנות באופן מיוחד ומודגש.שימוש באמנויות המשחק וההצגה עלול להביא את הילדים לרמה חיובית של מחשבה והתנהגות אישית .

 

המטרה היא ליצור יחס ריאלי בין דמות הילדה הצעירה לשתי הכינים  לאייס ולאוס המנסים להתיישב על קרקפת ראשה ושערותיה הארוכות של הילדה. ולגבש שחקן "טוטאלי" היכול לשלב בין סגנון משחק מילולי למשחק ותנועה, ושירה וריקוד.

בהתייחס לכל המרכיבים: הומניזציה של החרקים (במקרה של ההצגה מדובר על כינים)– כינים ומתן תכונות של בני אדם..

 

תקציר עלילה

שתי כינים שובבות מבקרים אצל ילדה קטנה ותמימה כשהיא ישנה בחדר השינה הפרטי שלה.

שתי הכינים (כל אחת עם אופי שונה) מתלבטים באיזו דרך קצרה וקלה אפשר להגיע לקרקפת ראשה, דרך הצמא הארוך והמיוחד של הילדה הקטנה. כאשר בכוונתן – שתי הכינים לבנות מושבה/ קן של כינים על קרקפת ראשה ובין שערותיה הארוכות מתעוררת הילדה הקטנה לאחר גירוי פטריית עור הקרקפת, ומתעוררות דאגותיה ודאגות האם הצעירה שלא יודעת מחוסר ניסיון איך לטפל בתופעה, דנים במספר דרכים להתפטר מהכינים.במופע הזה יש דיון איך אפשר להתפטר מהכינים,מה עלול לגרום להופעת הכינים בראש...היצירה כוללת 3 שחקנים,היא יצירה עשירה בתפאורה,תאורה וסאוונד איכותיים. היצירה מופקת ע"י עמותת יאללא (ע"ר) לתרבות ולאמניות, עמותה זו נוסדה ונמצאת בנצרת, עמותה זו דואגת להעשיר את הילדים בכל מיני חוגים אמנותיים ותרבותיים ומופעים מעשירים. "המסע של לאייס ולאוס" זה אחד המופעים האלה.

המפקח האמנותי של יצירה זו הוא  אחמד דוכאן, מנהל עמותת יאללא, שהוא במאי עולמי מוכר שלמד בצרפת.

הבמאי הוא  פואד עווד,הינו במאי מוכר שלמד באוניברסיטת תל אביב ועובד כבמאי מארבעים שנה , הוא היה בתפקיד הבמאי למספר גדול של מופעים והצגות. הוא מנהל של הרבה פרוייקטים אמנותיים,בנוסף, הוא השתתף בהרבה פסטיבלים וכנסים אמנותיים.

אבראהים קדורה,שחקן,הכנה במופע הזה,הוא סיים את לימודיו בדרמה ותיאטרון בבית הספר לאמנויות הבמה-בית צבי ברמת גן. בנוסף, הוא למד קורסי מחול, מוזיקה ודרמה במרכז לתיאטרון בעכו, הוא גם למד קורסים במחול ותיאטרון בארץ ובחו"ל.

סונדוס עאבד,שחקנית,הכנה במופע הזה,סיימה את לימודיה בנושא התיאטרון והספרות העברית באוניברסיטת חיפה,בנוסף היא סיימה את לימודי ההוראה בתחום התיאטרון באוניברסיטת חיפה, כעת היא עובדת כשחקנית ומורת תיאטרון לכל הגילאים.

כיתי דייב,שחקנית,הילדה במופע הזה,בעלת תואר ראשון בתיאטרון מאוניברסיטת חיפה,סיימה את לימודי ההוראה בתחום התיאטרון באוניברסיטת חיפה,הינה סטודנטית במכללת אורנים להוראת התלמידים המצטיינים,בנוסף הינה סטודנטית באוניברסיטת חיפה בנושא של טרפיה באמנות.

מפרט טכני תאורה 10 לד 10 ווט rgbw ; 2etc 750w 4pc 650w פיקוד תאורה 2 ווינדאפ דימר 6 ערוצים 2k חיבות חשמל dmx ; הגברה 2 רמקולים 300w 1 מקסר סאוונד 3 מקרופון מדונה 1cd 2 סטאנדים לרמקול חיבוט לסאוונד חיבוט חשמל
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה מס' 3

לינק לצפיה

המלצה מס' 1

לינק לצפיה

המלצה מס' 2

לינק לצפיה
יאללא
0528161492

info@yalla-naz.org

נצרת, אזור תעשייה ג

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.