אבנר חודורוב - מאקורדיאון לרוקנרול

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מפגש מוזיקה
משך זמן המופע: 60
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: מפגש
שם המפיק: אבנר חודורוב בע"מ
קהל יעד: ט - יב
כמות קהל מקסימלית: 120
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 03/09/2020

מפגש מוסיקלי עם המוסיקאי אבנר חודורוב - חבר להקת משינה.אבנר חודורוב הוא יוצר, מוסיקאי, מלחין ונגן ישראלי. חבר בלהקת משינה, הנחשבת לאחת מלהקות הרוק החשובות והמצליחות בישראל.

חודורוב התגלה בלהקה צבאית ומאז הקריירה המוזיקאלית שלו זכתה להכרה בתחומים רבים במוזיקה הישראלית.

לצד היותו חבר בלהקת משינה, עבד חודורוב לאורך השנים עם יהודה פוליקר, לאה שבת, יהודית רביץ ויוצרים צעירים רבים כמעבד, מפיק מוזיקלי וכנגן.

בשנים האחרונות מפיק אבנר מוזיקה באפריקה עם יוצרים מכל העולם, ובימים אלה הוא יוצא לסדרת מפגשים מרתקים בכל רחבי הארץ ומשתף את הקהל הרחב בסיפור שלו עם עולם המוסיקה, על איך זה להיות 30 שנה משינה, על היצירה באפריקה ונותן הצצה לבית המוסיקלי בו גדל.

במפגש שאורכו כשעה, משלב אבנר, נגינה על אקורדאון וסקסופון ומעניק חוויה מרגשת באמצעות הקרנת סרטונים מהארץ ומאפריקה, נותן הצצה לאחורי הקלעים של עולם הרוק הישראלי, וגם מכניס אתנו אליו הביתה דרך סיפורים אישיים.

 

קטע מהמפגש - "אני יוצא למבחן קבלה בתלמה ילין עם ביטחון של ילד שאמרו לו כל החיים שאם רק ירצה יכבוש את העולם  ו... לא מקבלים אותך.. וכאן מתחיל הסיפור שלך עם עצמך, אם אתה נכנע למה שאומרים לך על עצמך ולא למה שאתה יודע ומרגיש, אתה יכול לפספס...לפספס בענק.

יום אחד כשיתפנה לי זמן, אני ארים מופע גדול עם כל המוסיקאים שלא התקבלו לתלמה ילין. לא כדי להחזיר להם, ממש לא. תכלס כולנו נופלים בהחלטות לא נכונות פה ושם, אולי אפילו עשו לי טובה.. המסר של במה כזאת, מלאה בכוכבים, הוא להזכיר לכולנו, ש - לא - מגיע  כדי לבדוק כמה אתה רוצה את המשהו הזה. זה כל הסיפור של דלתות שנסגרות לך בפנים. רק זה.. בכל תחום, לא רק במוזיקה. הרמת ידיים? לא רצית מספיק."

 

-       עבודה בלהקה/קבוצה, מה זה לכתוב או לעבד שיר ביחד.

-       התמודדות עם הצלחות וכשלונות.

-       התיידדות עם בעיות ותקלות ופתרונות יצירתיים.

-       המוסיקה מחברת בין אנשים בדרך ששום דבר אחר לא עושה.

 

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

ענבל ברק עציון

לינק לצפיה

שירה יצקן מנהלת מש%22א, מחלבת אלון תבור, תנובה

לינק לצפיה
אבנר חודורוב בע"מ
052-8446611

avnerhodorov@gmail.com

תל אביב, פיכמן 7 דירה 5

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.