סרט הקרודים-היצע נוסף

תחום: קולנוע
תת-תחום: קולנוע
משך זמן המופע: 100
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: יום קולנוע
שם המפיק: תקאפאת ויותר בע"מ
קהל יעד: גן - ו
כמות קהל מקסימלית: 120
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 26/03/2017

פעילות  הקרנת סרט והשתתפות בדיון מקצועי בתום ההקרנה, מעשירה את העולם התרבותי והרוחני של המשתתפים, מעניקה להם כלים להבנה מעמיקה וקריאה נכונה לשפה הקולנועית, מפתחת את הדמיון והרגש, מעניקה חוויה אסתטית ומאפשרת הבנת הנושאים שבהם מטפל הסרט. כן שסרטים שיוקרנו בתוכנית זו, מתעסקים עם סוגיות סביבתיות, תרבותיות ותופעות ודילמות חברתיות שונות, לרבות אלימות, מנהיגות, התמכרויות, זהות, ידידויות וכד'..

התרומה של תוכנית זו יכולה לבוא לידי ביטוי במספר היבטים לרבות:

  • הענקת יכולת הבנת רמזים בקולנוע
  • קריאת השפה הקולנועית של הסרט והשוואה עם סרטים אחרים
  • הבנת אפקטים קולנועיים
  • הבנת תרבויות שונות בהתבסס על התכנים המוצגים
  • חינוך לערכים תוך בירור דעות ועמדות.
  •  העלאת רגשות ואמפטיה לקשיים של הזולת.
  •  הצגת תהליכים והיבטים שונים בהילוך מהיר או איטי כדי לפשט הדגמות מסובכות.
  • המחשת מיומנויות ויכולות כדי לשפר את איכות החיים של הפרט והקהילה.

מטרת התוכנית היא להעניק למשתתפים יכולות צפייה תוך כדי התמקדות במסרים גלויים וחסויים שמובאים בסרט בין אם מדובר בסרט עלילתי או בסרט תיעודי.

דרך הפעולה למימוש יעדים אלה ע"י מרצה מקצועי שמנהל את הדיון עם התלמידים.הקרודים (במקור: The Croods) הוא סרט קולנוע אנימציה תלת-ממד של חברת דרימוורקס שיצא לאקרנים ב-21 במרץ 2013. את הסרט ביימו קירק דה מיקווכריס סנדרס. זהו הסרט האנימציה הראשון של דרימוורקס שמופץ על ידי פוקס המאה ה-20.

בעקבות הצלחת הסרט צפוי לו סרט המשך שייקרא "הקרודים 2", סרט ההמשך בפיתוח היה אמור להיות עתיד לצאת בקרוב לאקרנים ב-5 בינואר 2018, אולם לבסוף הסרט בוטל.

הסרט מספר את עלילת משפחת הקרודים הקדמונית שנאלצת לעבור מהבית שלה [מערה] לאחר שהוא נהרס באסון טבע. משפחת הקרודים מחפשת מערה חדשה כאשר בדרך היא נתקלת בשלל חוויות: בדרך המשפחה מוצאת את גיא, נער שאותו פגשה איפ, והוא עוזר להם בכך שמדליק מדורות בלילה, הם מתפתחים שכלית וכמובן לומדים המון דברים חדשים, כמו איך ליצור מלכודות, ואיך להדליק אש. , איפ מתאהבת בגיא אך אביה גראג אינו מרוצה. הוא שונא את גאי מכיוון שכולם הולכים איתו ושוכחים ממנו. במהלך הסרט גראג מקווה בכל רגע שסבתא של איפ תמות ויהיה להם יותר קל בלעדיה, אך היא לא מתה ובסופו של דבר הוא מתחיל לחבב אותה ואת קיומה. הסרט נגמר בכך שלמשפחה יש הרבה חיות מחמד, כמו חתול המוות, לוויתן היבשה והאריה ינשוף. בסוף הסרט איפ מציינת שהם כבר לא כל כך אנשי מערות, ויותר אנשים מתקדמים עם הרבה רעיונות.

  • מצגת קצרה אשר כוללת מספר שאלות המופנות לקהל ומיד לאחר מכן התמקות דיון והסבר עומק ע"י המרצה
  • פעילות חוויתית בקבוצות סביב נושא הסרט
מפרט טכני מערכת הגברה קולנועית ; מקרן מקצועי בעל עוצמת הארה גבוהה במיוחד המאפשרת הקרנה ברורה בתנאים פשוטים במיוחד ולרבות הקרנה באולמות בתי ספר. נגן בלו-ריי לכל הפחות או מחשב עם יכולות תצוגה מקצועית ולרבות כרטיס מסך חזק עם חיבור HDMI להקרנה FULL HD מסך בגדלים שונים 150 ' ; עד 200 ' ; ;אפשרות הקרנה קדמית ו[\או אחורית
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה קרווד 3

לינק לצפיה

המלצה קרווד 2

לינק לצפיה

המלצה קרווד 1

לינק לצפיה
תקאפאת ויותר בע"מ
0584010745

db@taqafat.org

נצרת, רח נמסאוי

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.