הפיל שרצה להיות הכי - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום:
משך זמן המופע: 45
סגנון: בובות ושחקנים
שם הרכב: בובות ושחקן/ית
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: אורית בובה של סיפור
קהל יעד: גן - א
כמות קהל מקסימלית: 35
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 26/07/2020

הפיל שרצה להיות הכי

זהו סיפור על פיל שרצה להיות קצת יותר מעניין, כי הצבע האפור אותו משעמם .הפיל החליט שהוא רוצה להיות צבעוני אך נתקל בבעיה. עדר הפילים, שבא לעזרתו לא יכול להגיש לו עזרה. הם שיכנעו אותו שהצבע שלו הוא הכי מתאים לו ,כי הרי זה הצבע של כל הפילים. אמו מנסה לנחמו ואומרת לו שאבא פיל הוא גם אפור. נעצב הפיל ובוכה. בינתיים העכבר שומע קולות של בכי .הוא רץ לקראתו ומנחמו שהוא גם אפור ולא צבעוני. הכי חשוב זה מה שיש לו בלב. משראה העכבר שהוא לא מצליח לנחמו קרא לציפור הגדולה, שתמיד עוזרת לכולם. היא השיגה לו צבעים רבים .החברים אמרו שלא משנה להם הצבע שלו .הכי חשוב זה מה שיש לו בלב כמו אהבה ,נתינה ,שיתוף ועזרה .

ההצגה מבוססת על סיפורו של פאול קור בעיבוד והפקה מקורית. הצגת שחקן יחיד עם בובות מיוחדות ותפאורה ססגונית בשילוב מוסיקה קלאסית ושירים.

 החל משנת1974 התמקד פאול קור בציור ואיור ספרי ילדים. משנות השמונים נחשב קור לאחד מסופרי הילדים הפופולריים והאהובים בישראל. המאפיין הבולט בספרי הילדים של קור הוא שילוב בין הטקסט שכתב לבין החזות הוויזואלית הצבעונית.

מסיפור זה ניתן לשוחח על דימויי עצמי,עזרה הדדית וסובלנות

הסיפור "הפיל שרצה להיות הכי" ,אותו אני מציגה, אני מעבדת ומדובבת .המחזת הסיפור נעשית בשפה גבוהה עם דגש על הקניית ערכים ,מושגים ,ידע ומוסר השכל.

ההצגה אינה מוקלטות ,אלא מופע "חי" של משחק תאטרלי איכותי עם בובות.

כל אלה מאפשרים לילדים מופע יחידני, איכותי ואינטליגנטי. 

לסיכום ,אני מגישה לכם תאטרון של שחקנית אחת והרבה דמיון ,שלל דמויות ,ברפרטואר עשיר שנבחר בקפידה תוך דגש על נושאים חברתיים ורגשיים.

 

 

מפרט טכני ההצגה מתקיימת בתוך הגן. אני מגיעה לגן עם מבחר רב של בובות ותפאורה ומסבירה לילדים על אופן בניית התפאורה והכנת הבובות.
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

הפיל שרצה להיות הכי 3

לינק לצפיה

הפיל שרצה להיות הכי 2

לינק לצפיה

גן נרקיס

לינק לצפיה
אורית בובה של סיפור
0543128044

oritc42@gmail.com

,

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.