פלקלור מורשת בדואי - היצע נוסף

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מוזיקה
משך זמן המופע: 45
סגנון: אתני
שם הרכב: רביעייה
סיווג: מפגש
שם המפיק: אלואן תרבות ובידור
קהל יעד: ח - יב
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 19/01/2021

מופע משולב של זמרים יוצרים ומשוררים בשילוב כלים אותנטיים. למופע זה  רפטואר עשיר השייך לאורחות החיים הבדואים על כל מאפייניהם. המופע משלב מוסיקה בדואית כולל נגינה על הכלים הבאים: רבאבה. סומסומיה ועלי ומכתש כחלופה לתופים. כמו-כן משלב המופע ריקוד דחייה לקול צלילי המוסיקה. 

הלהקה שומרת, מתעדת ומפיצה את המוסיקה  לפני שתיעלם. בנגינת הכלים המסורתיים, ובביצוע שירים מכל הסוגים, הלהקה מחייה את המוסיקה הבדואית ומפיצה אותה בארץ ובעולם. המופע פותח  צוהר לעולמה של מסורת מוסיקלית מיוחדת זו, אשר אינה מוכרת לרובו של הציבור הישראלי, תוך שילוב בין מוסיקה בדואית אותנטית לבין יצירה ישראלית עכשווית.היוצרים הינם משוררים עממיים מהחברה הבדואי אשר גם היום כותבים על אורחות החיים ופעילים בקהילה.  הנגנים מנוסים בעלי ידע עשיר במוסיקה הבדואית המופיעים בארועים השייכים לחברה זה. היצירות לקוחות מעולם החיים הבדואי והמתארות אורחות חיים.

מופע כאמור כולל רפרטואר עשיר של שירים ומוסיקה מהווי החיים הבדואיים, במופע זה המשוררים והיוצרים מספרים ושרים תוך כדי שיקוף החיים בעבר. 

 

מפרט טכני מופע זה אינו מצריך כל ציוד או הכנה. צוות המופע מדיע למקום עם הכלים ומערכת ההגברה. למופע יש צורך לבמה בגודל של 4*4 ; ;
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

תיכון אלהוזייל

לינק לצפיה

תיכון 1

לינק לצפיה

תיכון אלנגאח

לינק לצפיה
אלואן תרבות ובידור
0527758999

sahel1000@gmail.com

באר שבע, אלירמוך

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.