רואה דרכך - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 50
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: ארז משולם - תאטרון הכרכרה
קהל יעד: י - יב
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 03/08/2020

ההצגה "רואה דרכך" עוסקת בנושא בטיחות וזהירות בדרכים.

ההצגה "רואה דרכך" מספרת את סיפורם של אסף ונועה היוצאים לרכב על האופנוע בגשם הראשון. באחד העיקולים – אסף איננו מקפיד על חוקי התנועה וכללי הזהירות בדרכים. האופנוע מחליק על הכביש – נעה נפצעת ומאבדת את מאור עיניה. בחשבון הנפש שנערך בין השניים נפתחים רגשות עזים, האשמות, סודות ודברים נוקבים שרק שניהם יודעים אך לא העזו לפתוח מעולם. הצגה מרגשת ונוגעת בנימי הנפש והנשמה.

"אתה עלית על האופנוע ואני כמו טיפשה עולה אחריך, צועקת אהבה, הרוח לוחשת לי "זה הגשם הראשון" ואני לא שומעת, לא רואה, רק צועקת אהבה! ואתה נוסע ונוסע עם האופנוע ולא רואה אותי, לא רואה אותך, ואתה לא שומר על כללי הזהירות בדרכים ועוקף את המכוניות כמו במשחק מחשב ואני כבר לא צועקת אהבה ואני מתעוררת מהחלום והכביש באמת כביש והיום כבר לא רואה… זה הגשם הראשון"

בתום ההצגה "רואה דרכך" מתקיים פאנל חינוכי בנושא זהירות ובטיחות בדרכים לנהגים צעירים בשיתוף תלמידים ומחנכים.תיאטרון הכרכרה, תיאטרון חברתי מייסודו של ארז משולם, מחזאי, במאי, משורר ומרצה, פועל ברחבי ישראל משנת 1988 ועוסק בתכנים חברתיים שונים. אנו פועלים לאורך השנים כתיאטרון מקצועי המשלב משחק, שירה ומחול ומגיעים למזמין ההצגה עם תפאורה ומערכת סאונד ותאורה משוכללת כדי להעצים את חוויית הצפייה. תיאטרון הכרכרה עובד במישור עיקרי אחד: הפקת מחזות מקוריים בנושאים חברתיים כלליים שנחקרו לעומקם, וקיום דיאלוג חווייתי עם הקהל בתום ההצגה. את זה אנו עושים באמצעות המחזות המקוריים – כולם פרי עטו של ארז משולם. המחזות עוסקים בקשת רחבה של נושאים חברתיים.

מפרט טכני 2 רמקולים 15 אינצ ' ; מיקסר 16 ערוצים מחשב 12 פנסים מכונת עשן לוח פיקוד איש תאורה וסאונד 8 וויינדאפים תפאורה של ההצגה
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

רואה דרכך המלצה 2

לינק לצפיה

רואה דרכך המלצה 1

לינק לצפיה

רואה דרכך המלצה 3

לינק לצפיה
ארז משולם - תאטרון הכרכרה
0507143646

hakirkara1@gmail.com

אשקלון, אליעזר בן יהודה 2/7

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.