מהפריפריה לפריים טיים (משה אשכנזי) - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: קולנוע
משך זמן המופע: 60
סגנון: ריאליסטי-חברתי
שם הרכב: שפת-התאטרון
סיווג: מפגש
שם המפיק: דיין הפקות
קהל יעד: ז - יב
כמות קהל מקסימלית: 150
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 21/03/2018

מפגש אינטימי מצחיק ומרתק דרך סיפור אישי וקטעי סטנד-אפ על הגשמת חלומות והשגת מטרות בחיים. 

המשתתפים יכולים לקחת חלק, לשאול שאלות ולצאת עם כלים ותובנות בדרך להגשמת החלום האישי.

משה אשכנזי נולד וגדל ב עכו,. את צעדיו הראשונים עשה בשנת 2004, בתום שירותו הצבאי עבר לתל אביב ולמד בקורס משחק בבית הספר "הסטודיו" של יובל כרמי. באותה שנה החל ללמוד בבית הספר לאומנויות הבמה בסמינר הקיבוצים במגמת משחק בניהולו של איציק ויינגרטן (2007-2004). במסגרת לימודיו זכה במלגת "קרן שרת אמריקה ישראל" 2005.

בשנה השנייה ללימודיו אשכנזי החל לשחק בתיאטרון הערבי-עברי ביפו. הוא שיחק בהצגה "גריניץ'", פרי עטו ובבימויו של שי פיטובסקי. הוא גילם את דמותו של משה שולמן, בחור שמאבד את אביו. אחר-כך שיחק בתפקיד עבד, סוחר נשים ערבי, בהצגה "המערב הפרוע", בבימויו של סיני פתר. בתפקיד הכומר בהצגה "אמא קוראז'", בבימויו של יגאל עזרתי.

במקביל כתב ושיחק ביחד עם איתמר מלול, במופע מערכונים בצוותא בשם "אשכנזי ומלול". ב-2008 קיבלו הצמד פינה קומית בתוכנית הרדיו היומית "רדיו ללא הפסקה" של דידי הררי. ב-2009 פינה קומית בתוכנית הלילה "לילה לבן" ערוץ 2, רשת וגם שיחק בתפקידי אורח בסדרות ותוכניות הטלוויזיה "בנות הזהב", "טוב שבאת", "לשם שינוי", "פולישוק", "סימני שאלה" ו"אנחנו לא משוגעים".

אשכנזי התפרסם ב-2012 בשלושה פרויקטים גדולים שיצאו במקביל: הוא שיחק בתפקיד ראשי בסדרת הטלוויזיה "אננדה", שיצרה דנה מודן ושודרה בהוט 3; גילם את דמותו של עומאר, נווד ערבי צעיר המטייל בהודו; באחד התפקידים הראשיים בסרטו של שמי זרחין "העולם מצחיק" (2012) גילם את דמותו של נסי, בחור שמתעורר מתרדמת של תשע שנים ונושא איתו סוד גדול מעברו; ובתפקיד משני בסרט הקולנוע "הדילרים" של עודד דוידוף (2012). הוא גילם את דמותו של יאיר, סוחר סמים ירושלמי. עוד באותה שנה שיחק בסרט "קשת בענן" בבימויו של אלירן אליה. הסרט עוסק במבצע איתור גופות חיילנו לאחר אסון הנגמ"שים, אשכנזי מגלם בו את דמותו של חובש ביחידה קרבית.

הוא הנחה סדנאות משחק והומור עם נוער בסיכון, במסגרת פרויקט יוצרים צעירים עם קשת ופרויקט שח"ם בפריפריה.

ב-2012 החל לעבוד על מופע סטנד אפ אישי, ומשחק בהצגה "כיוונים" שכתב וביים אסף שלמה, שעוסקת במשחקי נשק בצבא ומציגה בצוותא. בשנת 2013 החל להשתתף בפאנל התוכנית "הדיבור", המשודרת בערוץ 24, בהנחיית אלירז שדה.

החל מינואר 2015 מככב אשכנזי בתוכנית הסאטירה הכל שפיט המשודרת בערוץ הראשון.

החל משנת 2016 מגלם אשכנזי את לירוי בסדרת הדרמה מטומטמת המשודרת בהוט 3, לצידם של בת חן סבג, ליאור רז, מוקי ואחרים. באותה שנה הצטרף גם לצוות השחקנים בסדרת הטלוויזיה "מפלצות קטנות" המשודרת בערוץ 2, בתפקיד עידן. 

ב 2018 לוהק לסדרה המצליחה "בשבילה גיבורים עפים" ושיחק דמות שנקראת בנדה שבא זכה להצלחה והכרה בינלאומית 

מפרט טכני מערכת הגברה המתאימה לגודל האולם מיקרופון ; מסך ומקרן הכולל אפשרות חיבור למחשב נייד ; כיסא ושולחן ; לא כולל נסיעות ;
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה- כיתת אמן משה אשכנזי

לינק לצפיה

המלצה 3

לינק לצפיה

המלצה- משה אשכנזי

לינק לצפיה
דיין הפקות
050-5342778 משה דיין

moshe@dayan.co.il

,

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.