שרים ומנגנים עולם

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מופע מוזיקה
משך זמן המופע: 45
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: תזמורת
שם המפיק: תזמורת סימפונט רעננה
קהל יעד: א - ד
כמות קהל מקסימלית: 500
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 14/02/2017

 

"שרים ומנגנים עולם" הוא שמה של תכנית הקונצרט הסימפוני במסגרת תכנית "פעמה", התכנית החינוכית של תזמורת סימפונט רעננה, לשנת תשע"ז. בקונצרט, בניצוחו של דוד זבה, ובשיתוף ההרכב הקולי "קוינטה וחצי", נערוך מסע בין ארצות שונות בעולם, בשירה ובנגינה. במהלך המסע נאזין ליצירות ושירים מאמריקה ועד אפריקה ויוון, מאוסטריה ועד איטליה איראן, דרך צרפת, ספרד, רוסיה ועד לכאן, לירושלים של זהב. ננגן ונשיר בכל מיני סגנונות, ז'אנרים, מקצבים ושפות. התלמידים המגיעים לקונצרט מוזמנים לשיר עמנו, ואף להצטרף בתנועות לשיר וריקוד משבט הזולו. זוהי חוויה מוסיקלית וחושית סובבת עולם, צבעונית ומגוונת.דוד זבה

מנהל הסטודיו לאמנים צעירים של האופרה הישראלית, מנצח הבית של תזמורת סימפונט רעננה, מנצח באופרה הישראלית, מנהל מוסיקאלי של סדנת האופרה של האקדמיה בירושלים, מנהל מוסיקאלי ומנצח של שלוש מקהלות, משתתף בפסטיבלי מקהלות בעולם ומופיע דרך קבע בקונצרטים והקלטות כפסנתרן, זמר ומנצח.

השתתף בהפקות רבות של האופרה הישראלית כמנצח, פסנתרן וסולן. תירגם מעל עשר אופרות לביצועים מושרים בעברית. הופיע בביצועי בכורה ובהקלטות של אופרות מקוריות. השתתף בסיורי קונצרטים רבים ופסטיבלים בינלאומיים כזמר, פסנתרן ומנצח.

"קוינטה וחצי"

"קוינטה וחצי" היא להקה קולית המונה ששה זמרים צעירים המבצעים מוזיקת א-קפלה (שירה ללא ליווי כלי נגינה). הלהקה הוקמה בשנת 2006 על ידי דורון בן-עמי, האמון על כתיבת רוב העיבודים בהרכב ועל ניהולו המוזיקלי. מרבית חברי הלהקה הם בוגרי מגמת המוסיקה של תיכון ע"ש ברל כצנלסון בכפר-סבא.

קוינטה וחצי מביאים סגנון מיוחד לז'אנר האקפלה. בעוד הרפרטואר שלהם רחב ומגוון - הלהקה מצליחה להישאר חדשנית, מרעננת ומודרנית גם בביצוע קלאסיקות ישראליות וגם בביצוע להיטים עכשוויים - וכל זאת בעזרת קולותיהם בלבד.

 

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
תזמורת סימפונט רעננה
09-7457773

rina@rso.co.il

רעננה, אחוזה 147, בית יד לבנים

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.