סאסי יוסי - העוצמה שבמוזיקה

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מפגש מוזיקה
משך זמן המופע: 45
סגנון: מעורב
שם הרכב:
סיווג: מפגש
שם המפיק: סאסי יוסי
קהל יעד: ז - יב
כמות קהל מקסימלית: 100
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל

יוסי סאסי הוא מלחין, מעבד ומפיק מוזיקלי, בעל תארים במשפטים, במדעי המחשב ובמינהל עסקים. הוא הממציא של ה"בוזוקי-טרה", כלי ייחודי מסוגו בעולם, המשלב בין גיטרה חשמלית לבוזוקי אקוסטי מסורתי וגיטרה אקוסטית. במפגש מרתק עם התלמידים הוא מדבר על חיבור בין עולמות, מזרח ומערב, אקוסטי וחשמלי, וכוחה של המוזיקה בחיבור שבין התרבויות - על דרכו המוזיקלית עד להמצאת הבוזוקי-טרה, תוך הדגמות מוזיקליות בכלי נגינה ייחודיים.

אודות יוסי סאסי:

סאסי מרצה ומופיע מטעם משרד החוץ של ישראל ומייצג את המדינה בתכנית ConnectIL לחשיפת כישרונות ישראליים ייחודיים לעולם. סאסי נבחר על ידי קוראי מגזין ROCK HARD הגרמני ל"תגלית השנה 2012", הרצה בכנסי TED ו- TEDx והוענקו לו 4 פרסי שלום וידידות מטעם ערים וממשלות ברחבי העולם.

במהלך הקריירה המוזיקלית יצר, הפיק ושיתף פעולה עם אמנים רבים וביניהם: לואי להב, דיאנה גולבי (זוכת "כוכב נולד" 8), מארינה מקסימיליאן, מטאליקה, סטיב וואי, מרטי פרידמן, סטיבן ווילסון, יהודה פוליקר, דיויד ברוזה, ארז לב ארי, התזמורת האנדלוסית, רועי וגיא זוארץ ורבים נוספים. בנוסף הקליט ושיתף פעולה עם אומנים מאפריקה, מדינות ערב, אירופה, יפן וארה"ב.

במקביל לקריירה המוסיקלית המצליחה, תחזק סאסי קריירה מוצלחת נוספת בעולם ההיי-טק במגוון תפקידים בכירים בחברות מובילות, מסטארט-אפים (זוכה TechCrunch TC50 – Best International Startup) ועד תפקידי קצין טכנולוגיה ראשי בחברות מובילות, לרבות כעשור בחברת "מייקרוסופט". סאסי בעל תואר שני, מרצה במכללת עמק יזרעאל, ומרצה אורח באוניברסיטאות תל אביב, בן גוריון וסמינר הקיבוצים.

המפגש לתלמידים מהווה אירוע ייחודי המשלב הרצאה קלה עם מופע מוזיקלי, תובנות חיים על החיבור בין טכנולוגיה לתרבות, שורשים ודרכים, שזורות בקטעי נגינה מרגשים על כלי מוזיקלי ייחודי מסוגו בעולם - ה"בוזוקיטרה" - שילוב של מזרח מערב, אקוסטי חשמלי, 3 כלים בגוף אחד. המפגש מעורר דיון ושאלות מרתקות מצהד התלמידים בנושאי חיבור בין ניגודים, חדשנות, טכנולוגיה, תרבות וקבלת האחר.

 

"המפגש היה מרתק ומרגש. התרומה רבה הן בהיבט של הידע הכללי והמוסיקלי והן באישיותו הקורנת של יוסי, השולחת מסרים קריטיים לחיים מלאים ושלמים יותר. נשמח לארח אותך גם בשנים הבאות"     

  - מיכל ונדר שוורץ, מנהלת מחלקת תרבות, זכרון יעקב

- מקורות החדשנות - שאלות ותשובות עם התלמידים

- טכנולוגיה ותרבות - כיצד אומנות ומינוף טכנולוגי של האדם מתמזגים ו\או מתנגשים - הדגמה ודיון

- "שורשים ודרכים" - על החיבור בין מאיפה אנו באים לבין לאן אנו הולכים

 

מספר אומנים 1
זמן הקמה 15 דקות
שפת המופע עברית (אפשרי גם באנגלית)
ציוד הקרנה הקרנה+מסך: רצוי (לא חובה) ניתן להביא את כל ציוד ההגברה למקום,במידה וחסר באתר
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

יוסי סאסי_הצעה למפגש נוער_2017

לינק לצפיה
סאסי יוסי
2722474 052

yossis1@gmail.com

פתח תקווה, רח' רוטשילד 15ב

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.