שובבות - مشاغبة

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מופע מוזיקה
משך זמן המופע: 60
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: הרכב כלי
שם המפיק: תקאפאת ויותר בע"מ
קהל יעד: ז - יב
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 21/02/2022

שובבות: אנסמבל וסים עודה

וירטואוז העוד הנודע וסים עודה במופע בכורה מיוחד לרגל הוצאת אלבומו החדש והשלישי. עודה הוא אחד מן היוצרים הבולטים בעולם המוזיקה הערבית, זכה בפרסים בינלאומיים לביצוע והלחנה ושיתף פעולה עם אמנים חשובים כגון סימון שאהין, עומר פארוק טקבילק, הסינפונייטה של לונדון ולהקת רדיוהד. עודה יציג יצירות חדשות מפרי עטו עם חמישיית נגנים מהשורה הראשונה. היצירות של עודה נשענות על המוזיקה הערבית הקלאסית, על המקאמים והמקצבים הערביים ועל יכולת האלתור של הנגנים, ומדגימות את האמירה המוזיקלית הייחודית והססגונית שלו.

משתתפיםד"ר וסים עודה עודסמיח תותרי כינוראמג'ד מריח אקורדיוןעאדל ג'ובראן צ'לונאבג אבו נקולא כלי הקשה.דר וסים עודה :

יליד נצרת 1979. נגן עוד, מלחין ומרצה למוסיקה ערבית. בעל תואר ראשון ושני בתחום הביצוע בעוד מ"האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים", ותואר שלישי מ"אוניברסיטת בר-אילן". בין היתר עבד כמורה לעוד ב"אקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים" בשנים 2006 – 2013. היום הוא עובד כראש המחלקה למוזיקה הערבית, מרצה ומורה לעוד ב"מקאמאת – אקדמיה למוזיקה מהמזרח" בצפת, מרצה בחוג למוסיקה באוניברסיטת חיפה, והמנהל האמנותי של "תזמורת המוסיקה הערבית - נצרת". זכה במקום השני בתחרות העוד הבינלאומית בבית האופרה של קהיר בשנת 2003. זכה במקום הראשון בתחרות הקומפוזיציה הבינלאומית ע"ש מרסיל ח'ליפה בשנת 2014. הוציא שני אלבומים המכילים יצירות שהוא כתב בנוסף הוא הוציא שני סינגילים. השתתף בהרבה פיסטיבלים חשובים כנגן עוד ו/או מנהל אמנותי.

אמגד מריח

אמגד מריח בן 33 מדלית אל כרמל, אקורדיוניסט מזרחי, אבא שלו היה הראשון להביא אקורדיון עם רבעי טונים למדינה בשנות ה80, בגיל 10 הוא ירש ממנו את היכולת לנגן אקורדיון עם רבעי טונים וגם לייצר אקורדיון עם רבעי טונים, וזה פטנט אקסלוסיבי להם.

עאדל גובראן

נגן צ'לו, החל את דרכו האמנותית בגיל צעיר מגיל שבע, הכלי עוד. הוא המשיך ללמוד מוזיקה ערבית ומזרחית וטכניקות נגינה והמשיך את לימודיו באקדמיה למוזיקה בירושלים. במהלך לימודיו שם גילה את תשוקתו לנגינה בצ'לו, למד לנגן צילו אצל מיטב הפרופסורים המתמחים, ולאחר מכן, במאמצו האישי, פיתח טכניקות נגינה וייחס אותן למוזיקה הערבית. הוא השתתף בנגינה עם הרבה זמרים גדולים בעולם הערבי ואמנים בינלאומיים בארץ ובחו"ל. עאדל עובד כמורה לצ'לו וכנגן מקצועי בהרכבים ובמספר תזמורות ומקהלות מקומיות.

סמיח תותרי

נגן כינור מנצרת, יליד 1995 למד כינור מגיל 7 אצל מיטב המורים בארץ, בעל תואר ראשון במדעי מחשב וניהול מאוניברסיטת תל-אביב. עובד כסולן במספר תזמורות מוכרות בארץ.

 

נאבג' אבו נקולא

ממשפחה של מוזיקאים ידועים בנצרת, למד ריק בגיל צעיר במצרים, והוא נחשב לאחד נגני כלי ההקשה החשובים ביותר במגזר הערבי.

 

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
תקאפאת ויותר בע"מ
0584010745

db@taqafat.org

נצרת, רח נמסאוי

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.