קומזיץ

תחום: מחול
תת-תחום: מופע מחול
משך זמן המופע: 50
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: בת דור - להקת המחול קמע
קהל יעד: ז - יב
כמות קהל מקסימלית: 240
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 30/05/2021

מופע זירה שנכנס לתוך בתי הספר ומתאים לאולמות ספורט וחללים אינטימיים

קומזיץ זהו מופע הזירה הראשון שמעלה גינץ, והוא נוצר מתוך התחושה של תמיר כי במשבר שפקד אותנו בשנה האחרונה, איבדנו את ה"ביחד":

"הדבר שהכי חסר לנו מאז תחילת המשבר זה האפשרות לשבת ולחגוג יחד, להיות בחברותא טובה ולהרגיש שלמים ושייכים", אומר תמיר, "איבדנו את ה"ביחד" הזה". "במשבר הנוכחי, להבדיל ממלחמות, אבדנו גם את שותפות הגורל", הוא מוסיף, "ונשארנו עם השסע והפילוג בעם שרק הוקצן".
"קומזיץ" (ביידיש = בוא נשב, בגרמנית = ישיבה קבוצתית) הוא מופע שהוא קתרזיס לתקופה. הצופים מוזמנים לחגיגה של מסורת וריטואל המחבר אותנו זה לזה במזרח תיכון הבא לידי ביטוי הן בשפת המחול הארצית של גינץ והן בבחירות המוזיקליות.

במופע שזורים קטעים נבחרים מהיצירות  "במדבר דברים" ו"מנמוזין",  שעובדו מחדש לזירת התרחשות של °360 לצד חומרים תנועתיים חדשים.

קומזיץ כשמה כן היא, יצירה שמבקשת לשבת יחד ביחד, אחרי תקופה ארוכה של נבצרות, ומבקשת לאגד את כל המשתתפים, ולו לשעה, לשמחה אחת. כמו פעם...

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
בת דור - להקת המחול קמע
0542341046 שרון

kameasales@bdb7.co.il

באר שבע, ת.ד. 1220

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.