חלומות על ברודווי - היצע נוסף

תחום: מוזיקה
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 60
סגנון: מעורב
שם הרכב: דואו
סיווג: הרכב כלי-קולי
שם המפיק: קרה אהרן
קהל יעד: י - יב
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 30/11/2021

מופע שירי מחזמר, ג'אז ודיסני עם טובי טבק, זמרת, וקרה אהרן, פסנתרנית.

המופע מביא את הלהיטים מאולמות התיאטרון של ברודווי דרך מועדוני הג'אז של ניו אורלינס ועד למוסיקה האהובה של אולפני דיסני. הוא חושף תלמידים לתרבות אמריקאית ולשפה האנגלית. יחד עם זאת, כחצי מהשירים תורגמו בעבר לעברית ומוכרים לקהל הישראלי, וכך מדגישים את הקשר התרבותי בין ארצות ומוסיקה כשפה אוניברסלית. בין השירים שזורים הסברים על השירים, מחזות הזמר והקשר האישי של טובי וקרה לעולמי המוסיקה והתיאטרון. ניתן לקבל את מילות השירים ותקצירי הסיפורים הרלוונטיים לפני המופע, ולהוסיף מפגש עם היוצרות. 

השירים עצמם באנגלית. הנחיה בעברית.

 

 

 

נפגשנו בפרויקט מוסיקלי "מקורוק" בירוחם. משם גילינו את המשותף. שתינו דוברות אנגלית ואוהבות תיאטרון מוסיקלי, שתינו חולקות אהבה לבמה, טובי כזמרת וקרה כפסנתרנית. מהר מאד התחלנו שיתוף פעולה כדי להביא את האהבה המשותפת לקהל בנגב וברחבי הארץ. אנו מאמינות שמוסיקה היא שפה אוניברסלית ונוגעת ללב של כל אחד ואחת מאתנו, ושמחות להביא את הז׳אנר של מחזות זמר לקהל שלנו.

טובי טבק, זמרת

מאז שאני זוכרת את עצמי, אני אוהבת לשיר. כשהייתי נערה,  זכיתי לגור בפרבר של ניו יורק ולצפות במחזות זמר בברודווי, ומאז האהבה לתיאטרון מוסיקלי נשאר. עליתי לארץ בתור נערה, ולאחר שליחות בלוס אנג׳לס בחרתי לעבור עם משפחתי לירוחם. יש לי חלום להביא את אהבת המחזמר לנגב. 

 

קרה אהרן, פסנתרית

במשך 50 שנה אני מנגנת בכל מקום ומול כל קהל אפשרי -  תיאטרון, בתי מלון, פרסומאים ומוסיקאים, זמרים ומקהלות, משפחות, אירועים וערבי ג'אם, בתי ספר ומרכזים קהילתיים, סרטונים וסדנאות, ואולפן הקלטות מקצועי שבניתי אצלי בית. גם מגוון הסגנונות שלי רחב מאוד: משירי ארץ ישראל ומוסיקה מהסרטים ועד נגינה חדשנית ומאלתרת, מגא'ז אמריקאי ועד מוסיקה ממוחשבת ויצירות מקוריות. 

 

יישלח מילות השירים ותקצירי הסיפורים לפני המופע ללימוד ודיון.

הנושא העיקרי של המופע הינו חלומות. בחלק מהשירים הנושא הזה בולט, באחרים הוא מוסתר, אבל לכל אחד יש חלום.

מפרט טכני נדרשת במה עם חשמל זמין באולם עם אקוסטיקה ותאורה מתאימות. רצוי פסנתר במצב טוב ומכוון, אך יש לנו אפשרות להביא פסנתר במה נייד. נגיע עם מערכת הגברה.
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה אורי

לינק לצפיה

מיכל המלצה על מופע

לינק לצפיה

ורדיתEtzaNosafRecommendationsחלומות על ברודווי

לינק לצפיה
קרה אהרן
0523903306

kara@englishfun.net

דימונה, נחל חתירה 16 ירוחם

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.