סרט עומאר-היצע נוסף

תחום: קולנוע
תת-תחום: קולנוע
משך זמן המופע: 115
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: יום קולנוע
שם המפיק: סינאמנא הוריזון בע"מ
קהל יעד: ז - יג
כמות קהל מקסימלית: 100
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 26/03/2017

פעילות  הקרנת סרט והשתתפות בדיון מקצועי בתום ההקרנה, מעשירה את העולם התרבותי והרוחני של המשתתפים, מעניקה להם כלים להבנה מעמיקה וקריאה נכונה לשפה הקולנועית, מפתחת את הדמיון והרגש, מעניקה חוויה אסתטית ומאפשרת הבנת הנושאים שבהם מטפל הסרט. עומאר הוא סרט קולנוע פלסטיני משנת 2013 שנכתב ובוים על ידי האני אבו אסעד. הסרט היה מועמד לפרס אוסקר לסרט הזר הטוב ביותר בשנת 2014.

עלילת הסרט נסובה סביב דמותו של עומאר (אדם בכרי),אופה פלסטיני צעיר המאוהב בנדיה (לים לובאני), אחות חברו הטוב והמיליטנטי טארק (איאד חוראני). בעקבות רצח חייל ישראלי שעומאר משתתף בו, יחד עם צעיר נוסף בשם אמג'ד (סאמר בישאראת) ובהנהגתו של טארק, הוא נלכד ונעצר על ידי השב"כ. הוא נאלץ להפוך למשת"פ, ובינו לבין מפעילו הישראלי רמי (וואליד זואיטר) מתפתח משחק חתול ועכבר, ועומאר עומד בפני קונפליקט של בגידה בעמו וחבריו לבין אהבתו לנדיה.

מטרת התוכנית היא להניק למשתתפים יכולות צפייה תוך כדי התמקדות במסרים גלויים וחסויים שמובאים בסרט בין אם מדובר בסרט עלילתי או בסרט תיעודי.

דרך הפעולה למימוש יעדים אלה ע"י מרצה מקצועי שמנהל את הדיון עם התלמידים.

מצגת קצרה אשר כוללת מספר שאלות המופנות לקהל ומיד לאחר מכן התמקות דיון והסבר עומק ע"י המרצה

מפרט טכני מערכת הגברה קולנועית ; מקרן מקצועי בעל עוצמת הארה גבוהה במיוחד המאפשרת הקרנה ברורה בתנאים פשוטים במיוחד ולרבות הקרנה באולמות בתי ספר. נגן בלו-ריי לכל הפחות או מחשב עם יכולות תצוגה מקצועית ולרבות כרטיס מסך חזק עם חיבור HDMI להקרנה FULL HD ; מסך בגדלים שונים 150 ' ; עד 200 ' ; ; ;אפשרות הקרנה קדמית ו[\או אחורית
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה עומר 2

לינק לצפיה

המלצה עומר 3

לינק לצפיה

המלצה עומר 1

לינק לצפיה
סינאמנא הוריזון בע"מ
מוחמד ביטאר052-4208993

acct@cinemana.net

,

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.