המופע המוזיקלי של מלודיה והרמוניה - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 40
סגנון: הצגת ילדים
שם הרכב: שפת-התאטרון
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: אביחי כהן
קהל יעד: גן - ג
כמות קהל מקסימלית: 80
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 11/11/2019

מלודיה והרמוניה הם חלק מלהקה שמופיעה, אך רגע לפני תחילת המופע שאר חברי הלהקה מודיעים שהם תקועים בדרך בעקבות פקק ושלא יצליחו להגיע בזמן למופע ולא יהיה ניתן להופיע. מלודיה אובד עצות ולא יודע מה לעשות, להפתעתו  נחלץ לעזרתו 'מיסטר קצב' ואומר לו להרכיב להקה עם הילדים וילדות שנמצאים בקהל  ולהופיע בעזרתם בטענה "בכל אחד ואחת מהילדים קיים הכישרון לשיר ולנגן"  הילדים לומדים על כלי הנגינה והופעים ללהקה אחת ששרה ומנגנת יחד.בסוף המופע מסיימים עם מסיבת ריקודים ענקית ומקפיצה.

מופע אינטראקטיבי אשר מלמד את הילדים כיצד אפשרי להשתמש במוזיקה מהעולם במגוון דרכים ואיפה ומתי הצלילים והמנגינות פוגשים אותנו במהלך היום יום.
שלום רב שמי אביחי כהן בן 35  מהעיר ב"ש נשוי ואב ל2 ילדים .
 בוגר בית ספר למשחק 'גודמן' ב"ש .שחקן תאטרון פרינג בעיר וחלק מאנסמבל הבית שלו.
במסגרת עיסוקי כשחקן בתאטרון לקחתי חלק במספר הצגות ומופעים בארץ ובח'ול  שכללו הצגות ילדים ומבוגרים .במהלך השנים אף יצרתי הצגת בובות פרטית  נוספת לילדים בנושא זהירות בדרכים שקיבלה את החותמת של משרד התחבורה ואפשרה לנו להופיע בכל רחבי הארץ.
כמו כן אני מלמד תאטרון,ומביים מסיבות סיום וטקסי ימי זיכרון למקיפים בעיר ומחוצה לה,כיתות ו' ומועצות אזוריות.אשמח מאוד לעזרה שלכם על מנת להניע את הפרויקט החדש שלי כמה שיותר.
ההצגה מצוינת!! 
הופענו איתה במהלך כל יום במשך חודש אוגוסט במוזיאון הילדים ' לונדע' והיא נחשפה לכ-4000 ילדים וילדיות מכל סוגי המגזרים שנהנו,רקדו ושיתפו איתנו פעולה. 
החומרים הינם מקוריים ושייכים אך ורק לי. 

על היצירה.
המופע של מלודיה והרמוניה הינו מופע ייחודי אשר פונה אל הילדים וחושף בפניהם את היכולת והכוח של המוזיקה להביע רגשות,לפתח את הדימיון וליצור חברויות נוספות. ( אלו חלק מהנושאים שאנו נוגעים בהם במופע)


 

אם אני חושב על נושא לדיון שאפשרי לערוך בהקשר למופע .
אז הייתי לוקח את הנושאים העיקריים שאנו עוסקים בהם במהלך המופע..
איפה המוסיקה פוגשת אותנו ביום יום.. ומה הכוח שלה להשפיע עלינו ועל המצב הרגשי שלנו.
איך היא עוזרת לנו לפתח את הדימיון וכו..

מפרט טכני מפרט דרישה למופע. לקוח נכבד! לצורך האירוע המוזמן, הפקתו המקצועית והצלחתו יידרש המפרט הבא: במה. -במה נדרשת לכל המופע - בגודל של רוחב 4.80 *עומק 2.40 מטר. בגובה (מינימום) 30 ס ' ;מ -תחימת מתחם הבמה (צדדים וגב באמצעות חיבלול או מחסומים) באופן שימנע כניסת קהל לאזורים שבהם ציוד תפאורה, הגברה וכו ' ;. -חדר הלבשה \ עמדת שחקנים בקרבת הבמה.( במידה וקיים) *במות באירועי חוץ ; נדרש גב במה עמיד. ; הגברה וסאונד. המופע כולל הגברה בסיסית לכ- 100 צופים . ( במידה וקיימת דרישה מיוחדת היא על אחריות המזמין בלבד) לא כולל תאורה במידה הצורך. תפאורה. המופע כולל תפאורה. בטיחות. מכשולים בטיחותיים - יש לוודא עד כמה שניתן כי המתחם בטוח לביצוע הפעילות. יש להרחיק כל חפץ, מכשול, כבל חשמלי או כל אובייקט אחר שעלול להוות מפגע בטיחותי. ; הגעה. מפעיל\ת האירוע ו \ או השחקנים יגיעו למקום כשעה \ 45 דקות לפני תחילת הפעילות. אנא וודאו כי מתחם הפעילות יהיה נגיש (ואינו נעול) למפעילים לפחות שעה לפני תחילת הפעילות. ; פריקה \ העמסה. כניסת רכב פריקה לאזור הבמה חניה - על מנת להבטיח שהפעילות תחל בזמן, יש לוודא כי יש בקרבת מקום הפעילות חניה מסודרת על מנת לאפשר הגעה ;למתחם בזמן מינימלי שלא יעכב את תחילת הפעילות. ; איש קשר. אנא שלחו בחוזר את רשימת אנשי הקשר ומספרי הטלפון הרלוונטיים לכל צורך ביום האירוע (איש קשר ביום האירוע, מנהל\ת המקום, אחמ ' ;ש בקרה, אב בית, מזכירות)
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

חוות דעת 4

לינק לצפיה

חוות דעת 1

לינק לצפיה

חוות דעת 3

לינק לצפיה
אביחי כהן
0507956791

actb733@gmail.com

באר שבע, בלפור 28/1

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.