שם המחבר: צוותי חינוך במעלה אדומים

"השיטה של ג'ורדן" במעלה אדומים

במהלך חודש יוני 2021, תלמידי שכבות ה'-ו' בבתי ספר שונים במעלה אדומים צפו בהצגה "השיטה של ג'ורדן" (תיאטרון הקיבוץ). קראו את תגובותיהם של צוותי חינוך בעיר לאחר הצפייה:

 

"ההצגה היום הייתה נפלאה! רלוונטית, מדויקת, משוחקת היטב. נוגעת בנקודות הנכונות עם מוסר השכל חשוב. לפני שנכנסתי חשבתי - הצגת יחיד יכולה להיות בעייתית מכיוון שזה יכול לשעמם, רק שחקן אחד... אך ממש לא היה כך, היה קולח וכתוב טוב וההצגה שינתה את פניה ושילבה טכנולוגיה. כל הכבוד לכותבים ולשחקנים. היה מהמם וכיף ומלמד."

 

"ההצגה הייתה מעניינת מאוד ורלוונטית ביותר לתלמידים. הם הקשיבו קשב רב ומהשיחה שנערכה בכיתה בתום ההצגה ניכר כי המסרים הועברו בצורה טובה ואף הוטמעו בקרב התלמידים."

 

"הצגה מעניינת מאוד, נוגעת מאוד לעולמם של הילדים. שחקנית נפלאה ונעימה שנשארה אחר כך לענות בסבלנות רבה לשאלות התלמידים וענתה בכנות ובנועם. למרות שההצגה היא של שחקנית יחידה והיא די ארוכה, הילדים התעניינו בנושאים שעלו בה. יש אפשרויות רבות לפתח שיחה בעקבות ההצגה. תודה!"

 

"רציתי לומר שההצגה מעולה! כתובה היטב, מעוררת לשיח ולשיתוף, ממליצה בחום!"

 

ההצגה "השיטה של ג'ורדן" מיועדת לכיתות ד'-ח'.

 

 

 

 

יש למלא את הפרטים

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.