מיכל חזון-הסופר כנוף סביבתו-היצע נוסף

תחום: ספרות
תת-תחום: ספרות
משך זמן המופע: 50
סגנון: פרוזה
שם הרכב: סופרים וקולנוענים
סיווג: מפגש ספרות
שם המפיק: מיכל חזון
קהל יעד: א - ו
כמות קהל מקסימלית: 80
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 08/01/2018

המפגשים מיועדים לכיתות א'-ו', מתאימים לחינוך הממלכתי והממלכתי דתי.

משך המפגש כ – 45 דקות ולאחר מכן יש זמן לשאול שאלות.

הרצאה מרגשת, חווייתית,משעשעת  ולימודית המבוססת על הסדרה רבת המכר "שירלי שמש" המיועדת לבתי הספר היסודיים, ההרצאה מועברת בדרך משעשעת ואינטראקטיבית המשלבת הומור ומשחק.

שירלי שמש הגדולה מכולם-ילדה עם רגישות ומודעות חברתית. מה היא מודעות חברתית וסביבתית, מהי מעורבות חברתית ועזרה לזולת? האם ילדים צריכים או חייבים להיות מעורבים בפעילות חברתית? 

מיכל חזון ,סופרת מחזאית ופזמונאית ,זוכת פרס מרכז הספר והספריות, זוכת פרס לוין קיפניס על מפעל חיים -הידועה בזכות ספרי הנוער שלה ,"שירלי שמש הגדולה מכולם" "שירלי שמש מנצחת" ו-"יפתח המוצלח", בנוסף אחראית מיכל ליצירת קלטות הילדים הקלאסיות "דיג דיגדוג " "פים פם פה" ועוד, בהלחנת נורית הירש.

ספריה של מיכל חזון בסדרת "שירלי שמש" הם רבי מכר ומיכל מקבלת עשרות מכתבים בחודש מילדים וילדות אשר קראו את ספריה ומבקשים ממנה לבוא לבקר ולהרצאות בבית ספרם.

מיכל מוזמנת לבתי ספר והרצאותיה הן אינטראקטיביות,מעוררות מחשבה ומאוד חביבות על התלמידים.

 

 בעקבות שירלי שמש הגדולה מכולם -ילדים ומודעות חברתית

 

שירלי שמש הגדולה מכולם-ילדה עם מודעות חברתית. מה היא מודעות חברתית, מהי מעורבות חברתית? האם ילדים צריכים או חייבים להיות מעורבים בפעילות חברתית? הם ילדים יכולים להשפיע על הפוליטיקה? על מהלכים חברתים? מהו כוחו של הרוב?

מפרט טכני הקדמה- חיי בשכונת מצוקה מעורבת וכיצד השפיעו על יצרותיי 1. הצגת הספר בקצרה, קריאת קטע מהספר. 2. ; דיון ער בנושא בעקבות ספרי רב המכר ' ;שירלי שמש הגדולה מכולם ' ; 3. הילדים מתבקשים גם הם להסיק את מסקנותיהם מהדיון, מסופר על ילדים שהיו מעורבים באופן חברתי, ילדים מתנדבים וילדים שמשפיעים על חיים של אחרים כמו גם באילו אופנים אפשר להיות מעורבים: (בבית הספר / גני ילדים (חונכות לימודית, חברתית, הפסקה פעילה).; איכות הסביבה. ;מעורבות בקהילה (עבודה עם קשישים, עם אוכלוסיית בעלת צרכים מיוחדים, בגני ילדים, ' ;קשר בין דורי ' ;, קידום ;נושאים חברתיים בביה ' ;ס ובקהילה וכד ' ;).
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה על שעת סופר בית הספר אופירה נבון 001

לינק לצפיה

שירי אביב בית ספר כפר שמריהו המלצה

לינק לצפיה

המלצה מבית ספר איילון על ידי אסנת שושן רכזת סל תרבות

לינק לצפיה
מיכל חזון
0528437222

michalhazon55@gmail.com

פתח תקוה, הרב יעקוב טולדנו

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.